2737
2739
عنوان

هزینه آزمایش قبل بارداری

896 بازدید | 18 پست

دوستان فردا صبح میخوام ازمایش بدم میخواستم بدونم کسایی که دادن حدودا چقد هزینه داشت؟ازمایشات هورمونی و ویروسی و خون و ادراره فکر کنم...

منم لایک کن گفتن

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

اینو نمیدونم 

اما من دوماه پیش ی چکاپ آزاد دادم همه چی داشت جز موارد ویروسی شد ۱۲۰۰

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدود سه ماه پیش انجام دادم با بیمه تامین اجتماعی شد ۱۸۰۰

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2742
2740
بنظرت واقعا نیازه ازمایش ایدز و سیفلیس و اینارو بددیم؟؟

اینا بیماری های جنسیه که بیشتر تو روابط نامشروع اتفاق میوفته بنظرم نیاز نیست من که تو آزمایشم اینا نبود

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
اینا بیماری های جنسیه که بیشتر تو روابط نامشروع اتفاق میوفته بنظرم نیاز نیست من که تو آزمایشم اینا ن ...

همه ازمایشای ویروسیو نوشته زگیل و ایدز و سیفلیس و .... فک کنم جدیدا همه اینارو مینویسن برای قبل بارداری،بنظرت به ازمایشگاه بگم اینارو کم کنه دکتر بهش برمیخوره؟؟😅🤣🤣اخه الان بیشتر منظورم تنظیم هورمونه چون پریودم نامنظمه

همه ازمایشای ویروسیو نوشته زگیل و ایدز و سیفلیس و .... فک کنم جدیدا همه اینارو مینویسن برای قبل بارد ...

دکترا واسه خودشون مغازه زدن بخدا احتمالا هم بهت گفته که بری فلان آزمایشگاه ؟میدونی باید چند میلیون واسه این آزمایش بدی ....به نظرم دکترت رو عوض کن

دکترا واسه خودشون مغازه زدن بخدا احتمالا هم بهت گفته که بری فلان آزمایشگاه ؟میدونی باید چند میلیون و ...

اره بخدا خدایی چه نیازیه تمام ازمایشای ویروسی،دکترمو عوض کردممم بازم همین داستانه، قبلیه دو سه تا کمتر نوشته بود وقت نکردم برم ازمایشو بدمم ،این جدیده بیشتر نوشت قشنگ از ایدز گرفته تا سوزاکو همه چیییی،با کل ازمایشای خون،استرس هزینشو گرفتم،الان میخوام برم ازمایشگاه بگم اون ایدز و این چیزارو حذف کن خو من اگه این چن سال این بیماریهارو داشتم علائم میداشتم دیگه، نه من اهل خیانتم نه شوهرم،الکی پول مفت دادنه

رفتم مرکز بهداشت، بهم نامه داد و آزمایشگاه معرفی کرد رفتم انجام دادم. کاملا رایگان

چقدر. خوووب،اخه میدونی منم بیمه ام چندبار این ازمایشگاه های تحت پوشش رفتم بعد که میرفتم دکتر میگفت اینو قبول ندارممم دقیق نیستن برو خصوصی،البته خوب خداییم ما شمالیم ازمایشگاه های تحت پوشش حس میکنم واقعا خیلی دقیق نیستن یا دستگاه هاشون قدیمیه چون میرفتم خصوصی یکم نتیجش با دولتیه فرق داشت

2706