2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من 10 ساله ریزش مو دارم. الان ریزش موم تقریبا زیر 50تاس. واقعا جواب گرفتی؟ میشه بیای باهم حرف بزنیم به منم کمک کنی؟

درخواست دوستی دادم تو نی نی سایت لطفا قبول کن. خیلی ناراحتم به خاطر موهام. دیگه تو فکر کلاهگیسم

پیج سوگند واقعا پیج خوبیه منم ب اون ریزش موهام قطع شده کاملا کلی موی کوچولو هم دارم❤️

تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود در انتظار خدا بودن یعنی درنیافتن اینکه او را هم اکنون در وجود خود داری💚.
پیج سوگند واقعا پیج خوبیه منم ب اون ریزش موهام قطع شده کاملا کلی موی کوچولو هم دارم❤️

هرچی به سرم میزنم بیشتر میریزه. رزماری ، سیاهدانه، حنا، آویشن، نعنا فلفلی

هرکدوم اینارو هربار میزنم ریزشش بیشتر میشهو بخاطر همین بیشتر دمنوش میخورم

دمنوش نعنا فلفلی و رزماری

هرچی به سرم میزنم بیشتر میریزه. رزماری ، سیاهدانه، حنا، آویشن، نعنا فلفلی هرکدوم اینارو هربار میزنم ...

شما پیج رو کامل بخونید یه راه حل پیدا می کنید و اینکه گفتش خودش طبیعیه بعد حنا یکم موها بریزه بعدش از بین میره یادمه اوایل سال  موهام رو شونه میکردم کل شونه پر میشد از موهای ریخته شدم واقعا حال روحیم اصلا خوب نبود هر چی هم دکتر رفتم ویتامین خوردم خوب نشد آخر سر دیگه حنا گذاشتم ولی شنبلیله هم خوبه هایلایت حنا رو تو پیجش بخون ❤️

تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود در انتظار خدا بودن یعنی درنیافتن اینکه او را هم اکنون در وجود خود داری💚.
این گیاهایی که گفتم روریختم توی یدونه شیشه مربا بادر فلزی حدود یه استکان روغن آملاریختم روش درشو بست ...

خیلی بهم ریخته توضیح دادی عزیزم. یعنی هر روز درمارولر میزدی و روغن آملا و بقیه گیاه هایی که گفتی رو اسپری میکردی به سرت؟ بعد چند ساعت بمونه؟الان موهات چندتا میریزه در روز؟ مویی که میریزه،پایینش نازکتر از وسطش نیست؟موهات خیلی خالی شده بود؟هیچکس فکرنکنم به اندازه من موهاش خالی باشه. واقعا دلم نمیخواد جایی برم.بافتن که هیچی.اصلا چیزی ندارم که ببافم.پیج سوگند حنا رو امتحان کردم نساخت. دم اسب و رزماری رو باهم قاطی کردم نساخت. سیاعدونه هم نیم ساعت قبل حموم چندبار زدم تاثیر نداشت

.من فکرکنم فولیکولام مردن. چون 10 سال میگذره از ریزشام

2706