2737
2734

لطفا هرکی مثل من ریزش هورمونی وارثی داره بیاد خودتون منومیشناسیددیگه من چندساله موهام ریزش داره وکف سرم دیده میشه همه تاپیکای ریزش مو روهم خوندم همه شیوانا سوگند همرو خلاصه چند ماهه ریزش موهام قطع شده وموی جدید درآوردم خواستم به اونایی که مثل من هستن یه نورامید نشون بدم 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو عزیزم 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2728
2740

بلایک لطفا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

من ۶هفت ساله موهام ریخته کف سرم معلومه عروسی واینااکثرا نمیرم که همه بهم زل نزنن خیلی کارا کردم ۱۶جلسه مزو رفتم فینستراید ماینوکسیدیل خلاصه خیلی کاراکردم دریق از جواب من افسردگی دارم بخاطر موهام دلو زدم به دریا من حتی از سوگندمشاوره گرفتم بااینکه قند ولبنیات روحذف کرده بودم بازم موهام رویش نداشت نازک بی جون اصلاانگار ریشه نداشتن خییییلی خییییییلی بخاطرموعام عذاب کشیدم الان موی ریزدرآوردم وموهام داره از نازکی درمیاد وضخیم میشه انگار بال درآوردم میخوام پرواز کنم گفتم به شماهم بگم شاید مثل من مشکلتون حل بشه برای منم دعاکنید 

2706