2733
2734
من ۶هفت ساله موهام ریخته کف سرم معلومه عروسی واینااکثرا نمیرم که همه بهم زل نزنن خیلی کارا کردم ۱۶جل ...

خب کاری کردی یا خودشون رشد کردن

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۴ساعته یا اینستاگرام یا نی نی سایت درحال خوندن اینکه ریزش موهامو قطع کنم وموی جدید دربیارم موهای خوشگل و پرپشتم وقتی به سن بلوغ رسیدم رییبخت و دیگه درنیومد خلاصه بچه هایه پیج دیدم یه دختری بود که ریزش آندروژنیک داشته وبعد ۱۰سال کل موهاش دراومده بود اولش باور نکردم ولی دیگه من همه مهره هامو باخته بودم کیش ومات بودم برام فرقی نداشت دلو زدم به دریا بهش پیام دادم چیکارکنم عکس موهامو واسش فرستادم گفتم فولیکول هام مرده دیگه درنمیاد توروجان مادرت موهات دراومده گفت بخدا راست میگم‌ اول بگم که ۴پنج روز کشید جواب بده ومن دیگه آنفالوش کرده بودم یه عالمه هم توی دلم فهش نثارش کردم خدامنو ببخشه😁بعد۴روز جواب پیاممو داد😅خلاصه به من گفت ببین ریزش ها باهم فرق دارن اینکه به تو چی میسازه باید پیدابکنیم وایناولی گفت واسه ریزشت از نمک دریای دلفین نمیدونم تاکید داشت دلفین باشه استفاده کن من گرفتم باهمون استفاده باراول ریزشم قطع شد بهش گفتم ریزشم قطع شده گفت خب حالا باید ۱ماه نمک دریابزنی یزره ریشه موهات محکم بشه همراه جوشانده ها بهم گفت فلان غذا رونخور وشیرینی وسس وغذاهای سردو.....ایناربرات سمه حذفشون کن منم حذف کردم از قبل شیرینی ولبنیات نمیخوردم توی پیج‌ سوگنددیدم نبایدبخورم بقیرو که گفته بودحذف کردم بهم گفت روزانه دمنوشهایی که میگم ۳تادمنوش بود اینارو حتما حتما دم کن بخور قرص آهن وزینک ومولتی ویتامین هرروز بخور یوبوست داشتم گفت شبا توی نافت ۳قطره روغن بنفشه و۱قطره سیاهدانه بچکون وماساژ بده ۲قاشق هرشب سبوس گندم بخور خلاصه یبوستم کاملا برطرف شد هستین بگم بقیشو ؟؟؟

نمکو چجوری زدید به سرتون؟

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2731

خب بقیش اینکه هرروز جوشانده میخک+رزماری+نعنافلفلی+آویشن(کوهی)+بومادران اسپری میکردم اینم بگم که درست کردید بریزید توی قالب یخ بزارید فریزر بعد هرروز به مقدارمصرف روزانه دربیارید واسپری کنید کف سرتون،اماااروغن‌ تراپی من چون کف سرمو ماساژ میدادم موهام میریخت به من گف از درمارولر استفاده کنم گفت هرروز بااون سرمو ماساژ بدم بعد روغن تراپی کنم اول ۱ماه ونیم سیاهدانه زدم که خوب بودا ولی زیاد بهم‌ نساخت بعد بهم گفت روغن آملا گرفتم وتوی شیشه خودم عصاره درست کردم بارز ماری ،میخک ،نعنافلفلی،سیاهدانه،مریم گلی این عصاره که میگه اول باید جوشانده هاشو تست کنید دونه دونه جدا من جوشانده هارو تست کردم زدم کف سرم هرکدوم بهم میساخت رو گذاشتم برای عصاره گیری مثلا به من تخم شنبلیله وتخم کتان نساخت وریزش داد گذاشتمشون کنار چون ریزشمو زیاد تر میکرد زنحبیل بهم نساخت اون گیاه هایی که بهم میساخت وریزشمو کمترمیکرد رو گل چین کردم باروغن آملا عصاره گیری کردم تقریبا داره ۶ماه میشه میزنم کف سرم موی ریز درآوردم واینکه هفته ای ۳بار حنا میزنم مثلا به من حنا میسازه ولی ممکنه به یه نفر دیگه نسازه من حنارو هم باجوشانده هایی که برام سازگاره وسدر وقهوه درست میکنم ۲قاشق حنا نصف قاشق صدربرام کافیه یزره شلش میکنم فقط فقط کف سرم میزنم بااینکه ته موهام دکلره داره ولی اصلا رنگ نگرفته یزره بااحتیاط بزنید فرق سرروباز کنید لایه لایه بزنید خلاصه من الان کلی بیبی هیر دارم و انشالله ۱سال ونیمه کف سرم پرمیشه و۲ ۳ سال دیگه موهای من پر میشه این دختره خودش ۴سال طول کشیده که کل موهاش دربیاد ومثل قبل بشه بار سوالی بود بپرسید من چیزی یادم افتاد میگم بهتون

۳قاشق نمک دریای دلفین رو با یکو نیم لیوان آب ترکیب کن آخر حمام بریز کف سرت وبعد ۱۰دقیقه آبکشی کن&nbs ...

همه این کارایی ک گفتید چقد طول کشید انجام بدید جواب،بگیرید‌؟

خیلی خوشحالم براتون😍

برام دعا کن رفیق♡
من موهام چربه و جلوی سرم خالی شده دکتر هم میگه ارثیه و مزون و قرص و چندین شامپو عوض کردم جواب نگرفتم ...

ادرس پیجشhair_car_nikaa فقط اگه پیام دادی بهش شاید طول بکشه جواب بده توی پست هاشم نوشته که خودش ریزش ارثی داره قبل وبعدموهاشم هست خودش بهم میگه هیچ حسی قشنگ ترازاینکه موهاتو ببافی نیست ونکته مهم اینکه باید حتما کارایی که بهت گفت رو ۶ماه انجام بدی چون ریزش ارثی دیرجواب میده ،اکثرا بعد یکی دوماه ول میکنن خودش بعد۸ماه نتیجه دیده وبیبی هیردرآورده 

عزیزم گفتی برات نوشته بود جوشونده هرروز بخوری چه جوشونده هایی؟ مریم گلی اینا رو نوشتی اسپری کردی&nbs ...

رزماری نعنافلفلی گزنه جدا جدا دم میکنم میخورم قرص آهن هم هرروز میخورم که کم خونی نگیرم

بعد جوشونده هارو چجوری با روغن عصاره گیری کردی

این گیاهایی که گفتم روریختم توی یدونه شیشه مربا بادر فلزی حدود یه استکان روغن آملاریختم روش درشو بستم رزماری وگیاه هاباید تازه باشن سعی کن تازشونو بخری ،بعد شیشرو گذاشتم توی یه قابلمه که تاصفه باآب شیر معمولی پرکردم آب گرم باشه شیشه میشکنه بعدگزاشتم روی اجاق یزره زیاد کردمو زیرشو آب که حوشید زیرشو یکم کم کردم بعد۳۰ دقیقه زیرشو خاموش کردم سر که شد از صافی رد کردم واستفاده میکنم 

2706