2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مرکز زلزله هرات و افغانستان بوده مشهد و خراسان رضوی هم احساسش کردن. خدا کمک کنه . مخصوصاً افغانستان رو . زلزله ۶ و خورده ای بوده

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»
مرکز زلزله هرات و افغانستان بوده مشهد و خراسان رضوی هم احساسش کردن. خدا کمک کنه . مخصوصاً افغانستان ...

اون بدبختا خیلیاشون از زلزله قبل هنوز زیر آوارن، باز یه زلزله ۶ ریشتری!!! خدا بخیر کنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
انگار همه خوابیدن متوجه نشدن

نهــ بابا 80درصد متوجهــ شدن اخهــ خیلی شدید بود

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2738

من نفهمیدم مادرم گفت بهم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

آره خیلی شدید بود

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)