2733
2734
عنوان

تکمیل ظرفیت آزمون آموزش و پرورش

2495 بازدید | 13 پست

کسی میدونه کیا میتونن شرکت کنن؟

من آزمون دادم یا اختلاف خیلی کم مردود شدم

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

🟢 چه کسانی که میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن:

۱) کسانی که تو آزمون کتبی سبز شدن ولی تو مصاحبه جز نفرات قبولی نیستن میتونن شرکت کنن ( قبولی‌های نهایی و کد ۱۹ نمیتونن شرکت کنن)

۲)کارنامه قرمزهای آزمون کتبی صدرصد میتونن شرکت کنن

ولی شانس اونایی بیشتره که امتیاز کتبیشون به حدنصاب اون شهر خیلی نزدیکه

✍ توصیه

دوستان کارنامه قرمز مراکز استان بزنن که بومی نداشته باشه

➖➖➖➖◇➖➖➖➖

⭕️ ارسال مطالب کانال بدون لینک شرعا جایز نیست💚

@moallem_estekhdam

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

✅ بنابراین همه متقاضیان میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند حتی افرادی که کتبی قبول نشدند ( به استثنای قبول نهایی ها و کد ۱۹ )

🔴دقت داشته باشید فقط باید نمرشون بالاتر از حدنصاب شهری باشه که انتخاب میکنند و چنانچه نمره شما بالاتر نباشه سیستم با رنگ #قرمز خطا میده و اعلام میکنه که امکان ثبت نام ندارید ، کد شهرهای دیگه رو درصورت تمایل انتخاب کنید تا ان شاءالله امکان ثبت نام برایتان فراهم گردد.

موفق باشید

➖➖➖➖◇➖➖➖➖

⭕️ ارسال مطالب کانال بدون لینک شرعا جایز نیست💚

@moallem_estekhdam

2728
✅ بنابراین همه متقاضیان میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند حتی افرادی که کتبی قبول نشدند ( به استثنای ...

سلام من آزمون اصلی رو نرسیدم ثبت نام کنم 

الان میتونم توی تکمیل ظرفیت ثبت نام کنم؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
🟢 چه کسانی که میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن: ۱) کسانی که تو آزمون کتبی سبز شدن ولی تو مصاحبه جز ن ...

آدرس کانال رو بده

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...
2740
کسایی میتونن که شرکت کردن ازمون کتبی

عزیزدلم این قضیه برای همین آزمون دبیری اخیره‌؟ یا واسه آموزگاریه؟ امروز برام پیامک اومد ولی من چیزی نمیدونم...پیشاپیش ممنونم از راهنماییت  

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
✅ بنابراین همه متقاضیان میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند حتی افرادی که کتبی قبول نشدند ( به استثنای ...

من در ازمون کارنامن قرمز شد رتبمم کم بود نمیدونم ۹بود ۱۶ بود نمیدونم ولی واسه ثبتنام شهر خودم اموزگاری ثبت شد؟بنظرتون امکان قبولی هست؟؟؟

من در ازمون کارنامن قرمز شد رتبمم کم بود نمیدونم ۹بود ۱۶ بود نمیدونم ولی واسه ثبتنام شهر خودم اموزگا ...

خیلی کمبود نیرو دارن انشالا که قبولید. ولی به ترتیب از بالاترین تا پایین ترینو میگیرن تو تکمیل ظرفیت

سلام دوستان کسی میدونه چطور بفهمیم حد نصاب هر شهری چقده؟ من ازمون کتبیم 110 شده امتیازم امکانش هست قبول شم واسه تکمیل ظرفیت؟ و چطوری مدارکمو ارسال کنم؟ لطفا جواب بدین 

سلام دوستان کسی میدونه چطور بفهمیم حد نصاب هر شهری چقده؟ من ازمون کتبیم 110 شده امتیازم امکانش هست ق ...

تکمیل ظرفیت آموزگاری مهلتش تموم شده

دبیری هم اگه تکمیل ظرفیت بخوان توی آبان اعلام میکنن

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚