2737
2734

کسی تاحالا استفاده کرده. 

میخوام پودرشو خمیری کنم بزنم رو جوشام. وحشتنام جوش زدم میخوام زودتر خشک شه. دکتر این کپسول داده برای جوش روزی دوتا. بنظرتون اثر داره. 

خدایا خودت مواظب عزیزای دلم باش 🌺🌺🌺
دکتر داده که بخوری نه اینک بمالی

میدونم ولی بخدا از یک مهر درگیر جوشا شدم نمیدونم از چیه. منی ک تاحالا جوش اینطوری نزده بودم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی بخدا از یک مهر درگیر جوشا شدم نمیدونم از چیه. منی ک تاحالا جوش اینطوری نزده بودم😔

ژل ضدجوش داپسوژل خوبه 

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
پانژل میزنم آکنومیس گرفتم شبا میزنم صابون Tcc گرفتم. صورتم خشک شده از بس چیز میز زدم

صابونه برا چی خوبه؟

قیمتاشونم میگی 

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2740
صابونو دکتر داد برای آکنه و جوش خوبه نمیذاره تکثیر بشه قیمتش 60 70 تومنه فکر کنم

پانژل چنده؟ جوشارو کوچیکتر میکنه؟

کپسولارو بخور خوبه چرک خشک کنه خود ت تاثیرشو میفهمی

راستی اینم بگم بهت 

ماسک تخم مرغم خوبه 

صورتتو بشور با صابونت بعد خشک کن

سفیده رو جدا کن هم بزن تا کف کنه بمال به صورتت بعد نیم ساعت بشور

عسلم خوبه بمالی به صورتت 

جای قرص اینارو استفاده کن

پانژل چنده؟ جوشارو کوچیکتر میکنه؟  کپسولارو بخور خوبه چرک خشک کنه خود ت تاثیرشو میفهمی

پانژل 120 تومنه اره روی جوش رو خشک میکنه و پوسته پوسته میشه