2752
2734
عنوان

تو دانشگاه خیلی مسخرم میکنند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1808 بازدید | 63 پست
اسی من تازه تاپیکتو دیدم. اگه میتونی موهاتو چتری بزن اینجوری خیلی کمتر معلوم میشه ها. یعنی برو آرایش ...

عزیزم تو ترفند ارایشی چیزی نداری براش؟

تو گوگل برای نکات گریم و محو ابرو دیدم با چسب ماتیکی اینا ابروهارو قشنگ میچسبونن به پوست و روش کرم پودر میزنن

من انجام دادم خیلی صایع و بد شد 

یکی هم بهم گفت ریمل ابرو رنگی بخر بزن وسطش از بین نمیبره ولی کمرنگ تر میشه

توهم اگر ایده ای داشتی حتما بهم بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه‌ اهنگ روز مره زندگیت مخوای با آنها کوک کنی موفق نمیشی سعی کن آنچه خودت و خانواده دوست دارن باشی این اشخاص رهگذرن میرن میان خودت به خودتمتکی باش زیبا و آراستگی حق تو هست  ولی پسرهای امروزی اگه ببین ابر کوتاه کردی به چشم بد میبینن فکر میکنن یکی داری که برای خودت رسیدی چون عقلشون جلو چشمشون هست  

پیوند ابرو که خیلی قشنگه دخترخاله ی من عروس وداماد داره دست به پیوند ابروش نزده 

شما فقط با موچین زیر ابروتو یک کم مرتب کن 

تحسینت کردم که اینقدر به نظر خانواده اهمیت دادی اما یاد بگیر هرکارکنی مردم دهانشون بسته نمیشه پس سرت پایین باشه ومحکم راه درست رابرو 

اگر کسی گفت چرت برنمی داری با افتخاربگو دوست دارم این اتفاق موقع ازدواجم بیفته ویکباره چهره ام تغییر کنه 

نگو خانواده ام نمیذارن بگو خودم نمی خوام 

2731