2752
2734
عنوان

تو دانشگاه خیلی مسخرم میکنند؟

1808 بازدید | 63 پست

سلام من خانوادم سخت گیر و بی منطق و .... ولش کن

خلاصه اینکه اجازه نمیدن من ابرو هامو بردارم ابروهامم متاسفانه و از شانس بدم پیوندی

پارسال نرفتم دانشگاه و سر کار بخاطر اینکه مسخره نشم اخه توی مدرسه هم خیلیا هعی میپرسن وا چرا برنمیداری فلان بیسار

دیگه از خونه موندن خسته شدم دلم میخاد امسال برم دانشگاه ولی همش میترسم

چون پسرام هستن میترسم مسخرم کنن یا تیکه بندازم

منم زود راجب این موضوع گریم میگیره

میشه کسایی که میرن دانشگاه یا دانشجو هستن بهم بگید لطفا شماها دیدید از این موارد؟ مسخره میکنن؟

پ.ن: بچه ها لطفا نگید خب با خانوادت حرف بزن یا بردار بره یا وا به اونا چه ربطی داره چون اینا نتیجه نداده فقط بیشتر اعصاب من خورد میشه

شرایطمون مثل همه متاسفانه 

با این تفاوت که من عید خودم برداشتم بعد اینکه فهمیدن ر.ی.د.ن بهم 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی زیادی پسرای دانشکاهو ادم حساب کردی یه مشت پسر بیکار و کم سنن که اومدن درس بخونن دیگه چیکار به شما دارن!پاشو برو ایندتو بساز دختر!

ما ابرو پیوندی هم داشتیم که تازه بعد قبولی دکترا یکم زیرشو تمیز کرد 

ببین خانوادت خیلی عجیبو غریبن....یکم جسارت نمیشه بخرج بدی فقط پیوند ابروتو برداری،اصلانم به حرفاشون توجه نکنی؟؟؟؟

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
شرایطمون مثل همه متاسفانه

تو هم امسال میری دانشگاه؟☹

خیلیا میگن اهمیت نده و اینا ولی من واقعا اعصابم خیلی بهم میریزه 

میترسم برم دو ترم بعد نتونم اون محیطو تحمل کنم و بیخودی انصراف بدم :)

به نظرم اگر شعورشون برسه این قضیه یه مسئله شخصیه نیاید مسخرت کنن

.ولی اگر رو مخته یواش یواش روزی دوتا نخش بردار و بگو وای ابروهام داره میریزه

🫀خدایا نجاتم بده 🤲🫀هرکی امضام خوند لطفا برای آرامشم صلوات بفرسته.
ببین خانوادت خیلی عجیبو غریبن....یکم جسارت نمیشه بخرج بدی فقط پیوند ابروتو برداری،اصلانم به حرفاشون ...

اره واقعا عجیبن

مثل دهه قاجار فکر میکنن

رسم خانوادگیشونه که دختر تا ازدواج ابرو بر نمیداره 

برداره یعنی خراب و هرزس و ابروشون میره

میدونم بردارمم کتکاری میشه بعدم یا میگن بزار دوباره در بیاد یا اینکه دیگه حق نداری پاتو بزاری بیرون و داتشگاه و جایی بری