2737
2734

دخترم کلاس سومه، میخام کتاب کمک آموزشی براش بگیرم که خودم باهاش کار کنم. (مدرسه کتاب کار  ریاضی فقط کار میکنه) 

ترجیحم کتاب جامع هست وبین دوکتاب خیلی سبز و EQجامع موندم، نمیدونم کدومو بخرم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

میشه لطفا تجربیاتتون از این دوکتاب رو بگین 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

عزیزم من خودم طراح سوال هستم برای مدرسه دخترم 

کتاب کار بهتون توصیه نمیکنم 

اگر براتون ممکن هست پی دی اف های متفاوت نمونه سوالات هر فصل تهیه کنید و کار کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودم طراح سوال هستم برای مدرسه دخترم  کتاب کار بهتون توصیه نمیکنم  اگر براتون م ...

خوب تهیه پی دی اف و پرینت گرفتن اونها سخت تره که. 

این دوکتاب یه جورایی آمادگی برای آزمون تیزهوشان هم ایجاد میکنن چون سوالت تستی و مباحث استعداد تحلیلی و مهارت کلامی هم دارن

من واقعا نمیدوم چنین پی دی اف هایی رو از کجا پیداکنم 

2731
خوب تهیه پی دی اف و پرینت گرفتن اونها سخت تره که.  این دوکتاب یه جورایی آمادگی برای آزمون تیزه ...

اونقدر که فکر میکنید این کتاب ها مباحث گنده ندارنا 

من از همه منابع دارم 

نیاز نیست ک پرینت بگیرین روزانه یک صفحه روی تخته وایت برد کار کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

سلام عزیزم 

من خیلی سبز رو واسه کلاس اولش خریده بودم راضی بودم ، بعدش مدرسه خودش کتاب کار اضافی طراحی کرد همونو کافی دیدم.

راستی تو یه تاپیکی خواستم ریپلایت کنم قفل بود ،درباره خصوصیات و عشق پویاتون نوشته بودی لطفا دم اذونی منم دعاکن بینمون عشق جاری بشه و صبور بشه داد نزنه سرمون.. ممنونت میشم

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع
2740
Eqخیلی بهتره همه ی درسارو داره ولی خیلی سبز هردرسی یه کتاب جدا داره

نه کتاب جامع  خیلی سبز هم هست 

فقط خواستم سطح دشواری اینارو اگر معلمی یا مادری میدونه باهم مقایسه کنه

برو تو تلگرام سرچ کن سوم یار یوسف خواه . عاااااالیه ها عالی

چی هست؟ 

معلم ما هم گفته همون کتابای آموزش پرورش کافیه و خودم باهاشون مفهومی کار میکنم و کاربرگ میدم.

کلا معلم ها ترجیح میدن مادرها توی کارشون دخالت نکنن! و به نظرم حق هم دارن. ما آموزش ندیدیم و تا کی میخوایم بشینیم کنارشون؟ بذار یاد بگیرن خودشون درس بخونن دو روز دیگه رسید به دبیرستان و کنکور بیچاره نشیم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!