2737
2739
عنوان

دوستانی که فرزند کلاس سوم دارن و یا داشتن لطفا تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 46 پست
نفرمایید...  عزیزم دیدم شما هم تو مهمونی ها حساس بودید روی رفتار پسرتون و اگر خرابکاری میکرده ...

خوب همین بزرگترین اشتباه در تربیت بچم بوده و باعث شده خیلی از نظر احساسی بهم وابسته نباشه  چیزی بروز نمیده ولی قشنگ میفهمم پدرشو خیلی بیشتر دوست داره 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگو عزیز دلم ناراحتت کردم؟؟  ببخشید عزیزم تا چند سالگی تنبیه میشد؟

تنبیه آنچنانی که فکر کنی بدنشو کبود میکردم و... نبود، درحد نیشگون و... بود مه همونم زیاد بود البته، ولی گاهی بی اعصابتر میشدم یادم نمیاد

دقیقا تا کی ادامه داشن ولی از یه سنی به بعد خداراشکر به خودم اومدم وگذاشتم کنار

ببخشید خیلی دوست ندارم راجع بهش صحبت کنم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2731
شما تا حالا دوستی داشتین تو ninisite  که دلتون بخواد دوباره ببینیدش؟

از موضوع صحبتتون احساس کردم یکی از دوستای قدیمم تونی نی سایت هستین چون قبلا خیلی راجع به این موضوع باهم صحبت کردیم 

2740
مگه اسم نداشت اون؟؟  خخخخ

خوب من که نمیتونم بگم اسمشو که 

اگر شمایید که باید شما خودتو معرفی کنی عزیزم 

من که همونم 

خخخخخخخخخخخ نکنه یادت رفته رویا یا میخوای اسم اصلیت بگم خخخخخ

نه یادمه  خانم شمارو، از همون سوال تنبیه بدنی که روش وسواس داشتی حدس زدم 😍😍😍😍

چطوری عزیزم 

بچه هات چطورن؟ 

شاغل شدنت مبارک باشه 

برای سومین بار مادرشدی؟ 

خخخخخخخخخخخ نکنه یادت رفته رویا یا میخوای اسم اصلیت بگم خخخخخ

تاپیکهاتم الان نگاه مردم مطمین شوم خودتی دوست مهربونم 

کجا بودی این دوساله 

حالا کاربری قبلیت چی شد؟ 

2706