2733
2734
عنوان

بارداری و جنسیت جنین

124 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من سونو انومالی رفتم 18هفته و دوروز. بهم گفت دختره ولی 20 درصد خطاداره جلو جنسیتم زده دختر ولی علامت سوال گذاشته یعنی چی؟ خیلی تو شکم. خیلی دودلم خدارو شکر ک سالمه ولی همش یه جوریم دودلم. یعنی احتمال خطا داره باید دوباره برم سونو؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگ میخای برا نی نیت خرید کنی و از جنسیتش مطمئن بشی حتما دوباره برو سونو 

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
2742

جای مطمئن رفتی سونو انومالیتو؟؟؟ من خریت کردم سونو هامو تو بیمارستان انجام دادم، از نا بلدی بود بخدا، نمیدونستم باید برم شخصی...سه چهار هفته پیش آب دور بچه زیاد شد... گفتن یا مشکل از بچس، یا مادر دیابت داره، ک من نداشتم دیابت... بعد هی گفتن نه تو انومالی هم بچه سالم بوده...ولی من میگم نکنه من تو بیمارستان چون انجام دادم، دستگاهش خوب نبوده، اشتباهی کزده... از طرفی دکترام هم این یارو رو قبول ندارن😭میگن دیگه سونو هاتو پیش اون نرو... خدا خدا میکنم ک یارو درست گفته باشه ک به سالمه😔😔😔

جای مطمئن رفتی سونو انومالیتو؟؟؟ من خریت کردم سونو هامو تو بیمارستان انجام دادم، از نا بلدی بود بخدا ...

دکترم گفت برو پیشش ولی اصلا یه عکس درست و واضح از جنین بهم نداده اینقدر بیکیفیت هیچی نمیفهمی

جای مطمئن رفتی سونو انومالیتو؟؟؟ من خریت کردم سونو هامو تو بیمارستان انجام دادم، از نا بلدی بود بخدا ...

انشالله ک سالمه عزیزم. من یعنی دکترم گفت پیشش برو اصلا راضی نبودم 

2740