2733
2734
عنوان

عروس هلندی

59 بازدید | 6 پست

سلام دوستانی که این پرنده رو دارید سوال داشتم

من میخوام بگیرم یدونه هست طفلی فلجه پاهاش به نظرتون خوبه بگیرم اخه دلم براش میسوزه مشکلی نداره بگیرم؟واینکه دستی میشه؟چون فلجه

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصولا اینا اگه از بچگی داشته باشیشون دستی میشه ولی بزرگ‌باشه خیلی سخت دستی میشه 

ممنون عزیزم

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2731
عزیزم من دارم,باید ببریش دکتر وداروبخوره ,اگرقبول کنی عضو خانواده میشه بایدتاآخرعمرش مثل بچه مواظبش ...

ممنون عزیزم ینی امکان داره درست بشه؟

واینکه میتونه پرواز کنه؟

ممنون عزیزم ینی امکان داره درست بشه؟ واینکه میتونه پرواز کنه؟

سلامت باشی ,ببرش دامپزشک خوب بهت  میگه چکارکنی,نگران نباش عزیزم ان شاالله خوب میشه,خیلی نازند وهوششون بیشترازبچه دوساله است.

😏B
سلامت باشی ,ببرش دامپزشک خوب بهت  میگه چکارکنی,نگران نباش عزیزم ان شاالله خوب میشه,خیلی نازند و ...

ممنون گلم خیلی کمک کردی⁦❤️⁩