2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879340 بازدید | 47876 پست
يه سوال دارم عدد تيروئيد بايد چند باشه من كم كاري دارم و لوتيروكسين  مصرف ميكنم

زير٢

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام  اول اینکه اصلا نا امید نشدید به خدا ایمان داشته باشید اون بهترینها رو برای بنده اش میخوا ...

اره عزيزم

همين طوره

هر چي خدا بخواد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، منم دیماه ۹۷بارداری شیمیایی داشتم و ۲۳ اردیبهشت هم سقط تو هشت هفته ، دکترم برام ازمایش نوشت ، هشت خرداد رفتم ازمایش، الان تو نت خوندم که تا سه ماه بعد سقط نباید ازمایشای ایمنی و انعقادی رو داد ، این همه هزینه کردم ینی زود رفتم ؟

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰

اصلا دکترم نگفت کی برو ازمایش بده، فقط گف هر موقع روحیت بهتر شد برو ، منم گفتم بهتره زودتر پیگیر بشم و حدودا ۱۷ روز بعد سقطم رفتم ازمایش

2731
سلام، منم دیماه ۹۷بارداری شیمیایی داشتم و ۲۳ اردیبهشت هم سقط تو هشت هفته ، دکترم برام ازمایش نوشت ، ...

عيب نداره

اما بهتر بود دوتا پريود ميگذشت

اما دكتر عارفي منعي نميبينه

عيب نداره اما بهتر بود دوتا پريود ميگذشت اما دكتر عارفي منعي نميبينه

وااای خدا خیرت بده جواب دادی ، دوتا از جوابای ازمایشم با قرمز نوشته فک کنم باردار بشم باید هپارین بزنم طبق چیزی ک تا الان تو نت متوجه شدم

وااای خدا خیرت بده جواب دادی ، دوتا از جوابای ازمایشم با قرمز نوشته فک کنم باردار بشم باید هپارین بز ...

بفرست عزيزم

2740
بستگی به رنج نرمال آزمایش داره اگه جدیدا ازمایش دادی بفرست ببینم 

غزل جون ديروز آزمايش دادم چون آيتم هاي ديگه هم بود جوابش دير آماده ميشه tshرو تلفني پرسيدم گفتن نرماله گفتم عددش چنده گفت ٣.٧

سلام بچه ها من سه تا سقط داشتم بارداری اولم بدون دارو

بارداری دومم  انوکسا4000با شیاف پروژسترون و فولیک

بارداری سومم رفتم پیش دکتر رزاقی معلوم شود ک هم مشکل ایمنی دارم هم انعقادی و شوهرمم مشکل داشت 

من از قبل باردای شروع کردم ب خوردن امگا و ویتامین و...

باردار ک شدم بلافاصله سرم تهیه کردم وانوکسا و. هم زدم

ینی سرم و روز پریدیم زدم ولی انوکسا ودوباره ب محض مثبت شدن بی بی چک زدم وشیاف پروژسترون هر 12ساعت یکی

و دوباره  رشد نکرد و سقط کردم .هر سه تا بارداریمم تو 5هفته رشدشون متوقف شده حتی با وجود دو دوره سرم و داروهای دیگه

تا اینکه پیش عارفی وقت گرفتم و گفتن باید کاریوتایپ وعکس رنگی هم بیاره و یسری ازمایشای دیگه 

رفتم دادم و معلوم شد ک تو اونا مشکلی ندارم سونومم کرد وگفت دیواره رحمتم ضخامتش خوبه تو14سیکلم بودم.برگشت گفت باید ivfکنی گفت برویش جنتی ببین چی میگه

رفتم پیش جنتی شوهرم مورفوش2وحرکتشم0 و معلوم شد ک واریکوسل گرید3داره و دکتر گفت باید عمل بشه وزیرنظر دکتر یه ماهی دارومصرف کنه و بره دوبازه تست اسپرم بده

کسی بوده مشابه من و بعد عمل شوهرش دیگه سقط نکنه

دکتر جنتی گفت ivf واس الان تو نیست گفت سنت خیلی کمه 

گفت ی فرصت دیگه بده 

حالا موندم چیکارکنم؟

واسه من ٣.٧ بود😱

برو غدد

يا دكتر دارو بده

كمكاري داري

بخور عزيزم دوفاستون يه نوع پرژسترونه اشكال نداره نخوردي ايشالله اينماه ماماني خودتو تقويت كن وقت ...

مائده جون اومدم بگم به لطف خدا سه روزه جواب آزمایشم مثبت شد فقط کمی لکه بینی دارم و زیردلم درد میکنه در زمان اقدام عارفی بهم روزی سه تا دوفاستون داد و گفت اگر باردار بودی ادامه بده اما بعد که رفتم برام دارو بنویسه فقط روزی یکی پروژستان 200 نوشت حالا من تو خونه سیکلوژست داشتم 12 ساعت یبار میزارم دوفاستون هم 3 تارو ادامه دادم و یه چیز دیگه از اول سیکل اینوفولیک رو شروع کردم البته عارفی نداد من با ماماش خانم پروانی مشورت کردم گفت برای تقویت تخمک خوبه بخور منم دارم ادامه میدم حالا میخاستم نظرتو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنی....البته با رزاقی هم ماه آخری که ایران بود هیسترو شدم و داروهای زمان بارداریمو مشخص کرد بهش گفته بودم که توی بارداریای قبلی دردزیردل همراه با لکه بینی دارم گفت روزی 2تا شیاف سیکلوژست و 2تا قرص دوفاستون صبح و شب بخور انوکسا و سرم و پردنی هم بهم داد 

رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706