2752
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 882445 بازدید | 47900 پست
ضعف تخمک و اسپرم اختلال ایمنی و انعقادی مشکلات کاریوتایپ و ساختار رحم دلیلشه آزمایشات تاپیک سقط مکرر ...

عزیزم بچه های که اینجا عضون و مثل من ی بچه داشتن بیشتر مشکل اشون تو کدوم بیشتر بود 

اگر منظورت دکتر محسن معینی که چند ماهیه ایران نیستن. دکتر عارفی مطبش تهران سعادت آباد میدان کتاب خی ...

بچه ها دکتر عارفی راحت شماره میده یا یک ماه قبل باید تماس بگیرم چون من از شهرستان میخوام بیام ???

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مايده جان شما سل فري واكو قلب جنين هم انجام دادي؟

نه گلم هیچ کدومو ندادم

اما دیدم فروتن اکو قلب میده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
عزیزم مشکل شما چیه!من نازایی دارم بعدش دو بار حاملگی و سقط

منم سه بار سقط داشتم. یه پسرم رو بدون دارو بدنیا آوردم. اما اخیرا یه پسر دیگه خدا بمن داد که تو بارداری تقریبا همه داروهارو داشتم!. مشکل ایمنی و انعقادی داشتم. کم کاری تیرویید هم داشتم. متفورمین هم در طول بارداری خوردم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
منم سه بار سقط داشتم. یه پسرم رو بدون دارو بدنیا آوردم. اما اخیرا یه پسر دیگه خدا بمن داد که تو بارد ...

یاس عزیز شما شهرستانی هستی یاتهران??مریض رزاقی بودین به نظرتون اگه من همه آزمایشارو شهرخودمون بدم بیارم رزاقی یا عارفی قبول میکنن??یا باید تهران آزمایش بدم

منم سه بار سقط داشتم. یه پسرم رو بدون دارو بدنیا آوردم. اما اخیرا یه پسر دیگه خدا بمن داد که تو بارد ...

یاس عزیز میشه شماره چیزی ازت داشته باشم باهم در ارتباط باشیم دقیق ازت بپرسم شماره امو چه جوری برات بزارم 

یاس عزیز شما شهرستانی هستی یاتهران??مریض رزاقی بودین به نظرتون اگه من همه آزمایشارو شهرخودمون بدم بی ...

من کرمانشاه هستم. اما مریض دکتر رزاقی بودم. دکتر رزاقی رفتن کانادا و دیگه برنمیگرده. شما آزمایشارو میتونین شهر خودتون انجام بدین و جوابش رو ببرین تهران دکتر عارفی داروهاتون رو مشخص کنه. عزیزم پسرم تقریبا دو ماهشه و چون زود به زود بهش شیر میدم و برای کارهای خونه هم وقت ندارم بیشتر اوقات تلفنم خاموشه! اما اگه سوال خصوصی داری درخواست دوستی بذار و تو خصوصی سوال بپرس. اگه تونستم خوشحال میشم کمکی کنم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من کرمانشاه هستم. اما مریض دکتر رزاقی بودم. دکتر رزاقی رفتن کانادا و دیگه برنمیگرده. شما آزمایشارو م ...

یاس وغزل عزیز ممنون که جواب میدید

پس هروقت تونستی بیا اینجا من پیام میزارم ج بدی ممنونت میشم خداخیرت بده برامنم دعاکن