2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879458 بازدید | 47878 پست
سلام عزیزم. اتفاقا امروز اولین روز بعد از زایمانمه که به سایت سر زدم! ممنون که یادم بودی. من چهارشنب ...

اي جونمم

ايشالله به سلامتي باشع

قدم نو رسيده مبارك

اسمش پسرتم بگو

بيلي ناستر بهش بده هر ٨ساعت ٦قطره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام من ديروز رفتم سونو گفتن كه جنين تو ٨هفته و ٥روز مونده ورشد نكرده ،وبايد سقط بشه اين دومين بار ه ...

بله عزيزم

سقط مكرري متاسفانه

از دكتز عارفي وقت بگير

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آنتی تی پی او بالا مانع بارداری هست به نظرتون؟

بله نيازه پردنيزولون بخوري

2731
برای تزریق چقدر دادین وکجاتزریق کردین ؟ بیمه تون چیه؟

من اصفهانم توبیمارستان میلاد رفتم براتزریق.بیمه تامین اجتماعی هستم.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
من اصفهانم توبیمارستان میلاد رفتم براتزریق.بیمه تامین اجتماعی هستم.

هزینه تزریق چقدرگرفتن؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام عزیزم. اتفاقا امروز اولین روز بعد از زایمانمه که به سایت سر زدم! ممنون که یادم بودی. من چهارشنب ...

قدم نورسیده مبارکککککککککککککککککککککککککککک 

ان شاالله نامدارباشه.برمنم دعاکن

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ژنهای ترومبوفیلیا رو انجام ندادم. یعنی میخواستم انجام بدم اما با نتیجه مثبت بارداری سورپریز شدم و دی ...

سلام.عزیزم سه بار سقط داشتم.منم مثه شما موقع بارداریام گز گز دستو پا و شکم‌دارم میگم دلیلش چیه؟دکتر چی گف بهتون و اینکه همین گزگز نشونه ایه واسه مشکله برا سفط؟

خدایاشکرت.
2738
سلام.عزیزم سه بار سقط داشتم.منم مثه شما موقع بارداریام گز گز دستو پا و شکم‌دارم میگم دلیلش چیه؟دکتر ...

احيانا ديابت ندارين؟!

بله عزيزم سقط مكرري متاسفانه از دكتز عارفي وقت بگير

سلام 

من چهار ماه پیش یه سقط داشتم رفتم دکتر یسری ازمایشات ناقص برام نوشت ک مشکل نداشتم

الان اقدامم ولی میترسم دوباره این اتفاق ببفته.

چرا مشکل من مشخص نشد اخه

خدایا منم مادر کن
سلام  من چهار ماه پیش یه سقط داشتم رفتم دکتر یسری ازمایشات ناقص برام نوشت ک مشکل نداشتم   ...

سلام عزیزم سقطت چند هفته بود قلب داشت ؟ 

من چهارتا سقط نه هفته با ایست قلبی داشتم ازمایش hladr ام مشکل داشت هفت دوره سرم دارم . با آزمایش جهش ژن های انعقادی که انوکسا میزنم و آسپرین میخورم میتونی اگه حامله نبودی پیش سهیلا عارفی بری کامل تر بررسی بشی 

سلام عزیزم سقطت چند هفته بود قلب داشت ؟  من چهارتا سقط نه هفته با ایست قلبی داشتم ازمایش hladr ...

5هفته. ولی من دیر متوجه شدم. توقف رشد جنین دلیلش بود ک صدای قلب هم نداشت. ینی سونوگراف گذاشت رو اکو ولی صدا نیومد. 

خدایا منم مادر کن

سلام دوستان من از خواننده های خاموش هستم و بیشتر صفحات رو خوندم.من 2 تا سقط توهفته های 7 و5 در سال 97 داشتم که متاسفانه با لک بینی شروع میشد و بعد خورنریزی و سقط...الان پیش دکتر پاکروش رفتم و برام آزمایش نوشته تصویر آزمایش ها رو براتون میزارم ممنون میشم ببینید و نظر بدید که چجور آزمایشی هست

2706