2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 880822 بازدید | 47886 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارک باشه عزیزم ایشالا همه چیزمون تا اخر خوب باشه💕

من امروزنتم تموم میشه.شایدنشه دیه بیام سربزنم ب سایت.شرمنده.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

سلام

ببخشید یه درگیری ذهنی برام پیش اومده

من برای بارداری دوم میخوام اقدام کنم و 9 ماهی هست اقدامم ولی نشده

بعد از زایمان اول و به طور اتفاقی متوجه شدن آنتی تی پی او بسیار بالا بود (حدود 800)- حدود 2 سال پیش

الان امکانش هست که موفق نبودن توی بارداری دوم به خاطر آنتی تی پی او بالا باشه؟

دکتر غدد رفتم . البته tsh و t3 و t4 نرمالن. ولی خوب دکتر گفت باردار نشدن ربطی به آنتی تی پی او نداره... 

ولی دیدم خیلی ها میگن به خاطر آتی تی پی او بالا از زمان اقدام و مثبت شدن بارداری دارو مصرف کردن که سقط پیش نیاد....

نمیدونم بالاخره این بارداری با آنتی تی پی او ربط دارن یا نه؟ توی مقالات خارجی دیدم مرتبطن ولی این دکتر که کارش هم خوبه چرا به من گفت ربطی ندارن؟؟!!!!!

بعدش ما توی شهرمون یه دکتر ایمونولژی هست که تخصصش ایمونولوژی و حساسیت هست!‌ پیشش برم سر در میاره به  نظرتون؟

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
من 14فروردین زدم بابیمه 3تاش 300 شدالبته من اونروزی ک رفتم براتزریق تاییدیه ازبیمه نداشتم شد3ملیون.ا ...

برای تزریق چقدر دادین وکجاتزریق کردین ؟ بیمه تون چیه؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام ببخشید یه درگیری ذهنی برام پیش اومده من برای بارداری دوم میخوام اقدام کنم و 9 ماهی هست اقدامم ...

سلام به نظرم دوباره آزمایش انتی تی پی او بده اگه بالا بود ببر پیش ایمنولوژی بهت دارو میده 

2740
سلام به نظرم دوباره آزمایش انتی تی پی او بده اگه بالا بود ببر پیش ایمنولوژی بهت دارو میده 

آنتی تی پی او بالا مانع بارداری هست به نظرتون؟

گفتم از اول برم پیش دکتر ایمونولوژی با آزمایشات 1-2 سال قبلم هرچی لازمه خودش بنویسه. اینطوری بهتر نیست؟

بچه ها از یاس خبر ندارین زایمان کرد ؟  یاس بیا از خودت خبر بده

سلام عزیزم. اتفاقا امروز اولین روز بعد از زایمانمه که به سایت سر زدم! ممنون که یادم بودی. من چهارشنبه ۲۸ فروردین ۳۸ هفته تمام زایمان کردم. پسرم با وزن سه کیلو بدنیا اومد اما خیلی ریزه میزه و ظریفه! الانم چند روزه درگیر زردی هستیم. برا پسرم دعا کنین خوب بشه. زردیش اومده بود پایین، اما باز بالا رفته. خودم هم بد نیستم. متفورمین رو بعد از زایمان قطع کردم. امروز قند ناشتا رو چک کردم دیدم ۱۰۵ شده!! خیلی لاغرتر از قبل بارداری شدم! 

راستی موقع زایمان برای همه دوستان دعا کردم. همه کساییکه درگیر سقط مکرر هستن رو دعا کردم. ان شالله همه روز زایمانشون بشه!😍😍😍

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
یاس عزیز انشالله که به راحتی و خوبی زایمان کنی البته شاید هم تا الان نی نی دنیا اومده باشه برای ما م ...

دعاتون کردم عزیزم. ان شالله بحق دل شکسته حضرت زهرا دل همه تون شاد بشه😍

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
سلام عزیزم. اتفاقا امروز اولین روز بعد از زایمانمه که به سایت سر زدم! ممنون که یادم بودی. من چهارشنب ...

سلام مبارکه اسم پسرت رو چی گذاشتی خداروشکر به سلامتی زایمان کردی التماس دعا 

سلام من ديروز رفتم سونو گفتن كه جنين تو ٨هفته و ٥روز مونده ورشد نكرده ،وبايد سقط بشه اين دومين بار هست كه سقط ميشه پارسال هم يه دونه٥هفته اى سقط كردم منم سقط مكررم يعنى و بايد برم پيشه دكتر سقط مكرر يا همون دكتر متخصص خودم برم كافيه؟!اينم بگم كه همسرم آزمايش داد چند ماه پيش و اسپرماش از لحاظ موفولوژى ايراد داشت هودمم كم خونى دارم

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2706