2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879616 بازدید | 47880 پست
مائده جون شرمنده دقت نکردم فکرکردم مریمی شما عارفی رومیشناسید

بله عزیزم

دکتر عارفی هم خوبه

منتها مثل رزاقی بررسی کامل انجام نمیده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من تا حالا نشنیدم روزی سه تا هپارین ولی به نظرم هر چی دکترت میگه 

منم دیدم دکترهای دیگه همه هپارین رو روزی دوتا میدن ترسیدم سه تا بزنم! الانم انقباض پدرمو درآورده! با این اوضاع فوقش تا ده روز دیگه دوام بیارم! شایدم زودتر! 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
منم دیدم دکترهای دیگه همه هپارین رو روزی دوتا میدن ترسیدم سه تا بزنم! الانم انقباض پدرمو درآورده! با ...

انشاءالله به موقع زایمان می کنی . ایزوپرین نمی خوری؟  تاریخ زایمانت رو برای کی زده 

2728
سلام عزیزم من دکترقندی رو شنیدم خوبه 

قندی اصلنم خوب نیس برا نازایی خوبه ولی سقط ن. من رفتم پیشش ازمایشای ایمنی رو نوشت برام گف چون درمانی نداره ازمایش دادنم بی فایده اس😐🙄

برا حل مشکلاتم یه صلوات میفرستی🙏🙏
برا هیسترو کی مناسبه؟ 

دقيقا بعد از پاكي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2740
سلام خانومای عزیز من ۴ روز مونده به پری بی بی چک زدم الان دو خط شد البته خطش کمرنگه به نظرتون درسته؟ ...

يه بي بي چك ديگه الان بزار

انشالله مثبته فردا ازمايش بده

ممنونم عزیزم چشم🌸

ايشالله مثبت بود خبر بده 

خوشحال بشيم

ايشالله مثبت بود خبر بده  خوشحال بشيم

حتما عزیزم فردا صبح میرم ازمایش میگم مایدام جون به نظرت جواب آزمایش رو ببرم دکتر نمیگه چرا زودتر از موعد آزمایش دادی؟میترسم یه چیزی بگه😔

2706