2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 882071 بازدید | 47894 پست
شما دکتر تون کیه ؟ من اصفهانم دکتر شرکت میرم قبلا دکترم رزاقی بود

من ارومیه هستم خانومی

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من که کلا شبیه باباشه

قدم گل پسری مباااارک خانومی اسم گل پسرتو چی گذاشتی؟

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
الهی عادله جون😔😔😔😔 خدارو شکر کارن رو به سلامت بغل کردی

آره ديگه

الان يهً كم بهتره 

ولي خب به نتيجه اش مي ارزيد خيلي خيلي زياد

شكم ميخوام چيكار

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2731
عادله جان زردیه پسر منم 12بود دستگاه آوردم خونه فقط 17ساعت تونستم تحمل کنم گریه کرد الان چیکار کنم؟

كاش دستگاه نمي آوردي همون ميبردي ٢٤ساعت تو بيمارستان بستري ميكردي

الان دوباره آزمايش بده اگه همون بالاي١١بود بستري كن

اگه زير١٠بود اوكيه يا به مرور خوب ميشه يا اينكه از متخصصش بخواه بهش فنوباربيتال بده

تا جايي كه ميتوني بهش شير بده اينحوري بگم همش سينه يا شيشه تو دهنش باشه لباساي سفيدم تنش كن زود خوب ميشه

سلام به همه خانوما من تازه اومدم به جمعتون لطفا اگه کسی میتونه به سوالم جواب بده من ۳تا سقط داشتم سق ...

نه عزيز هماتوم علتش انكسو نيس هماتوم لخته اس احتمالا بايد پروژسترون ميزدي و براي ايست قلب هم علت ايمني حتما بايد بررسي بشه

2740
شما دکتر تون کیه ؟ من اصفهانم دکتر شرکت میرم قبلا دکترم رزاقی بود

شما اصفهانید میدونید دکتر لشنی خوبه یا ن؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

سلام خانمها من یه پسر ۸ ساله دارم که بارداریم بدون هیچ مشکل خاصی بود و صحیح و سالم دنیا اومد، سال ۹۴ ناخواسته باردار شدم که تصمیم گرفتم نگهش دارم هفته ۸ سونو رفتم گفت ۶ هفته هست و قلب داره خلاصه یه هفته بعدش خون دیدم و رفتم سونو گفت رشدش و قلبش متوقف شده و باید سقط کنی خلاصه سقط و بعدش کورتاژ کردم و دکتر گفت مهم نیست و پیش میاد، حالا امسال دوباره باردار شدم هفته قبل سونو رفتم که باید مثبت هفت هفته میبود و گفت مثبت ۶ هفته هست ولی قلب نداره و هماتوم هم داری دکترم گفت تکرار کن هفته بعد که یکشنبه وقت سونو دارم ویار و حالتهای بارداریم هم سرجاشه واصلا لکه بینی ندارم ولی راستش امیدی ندارم چیز دیگه بشنوم و منتظرم که بگه برو دنبال سقط و اینها، حالا برام سواله که علتش کسی میدونه چی میتونه باشه چون من یه بارداری بدون مشکل داشتم قبلا، کسی اینجا مثل من بوده؟

سلام دوستان چه خوب كه وقت ميكنيد بيايد منم دلم ميخاد اما نميشه مينا جون و تنها جون بازم مباركه انشالله كه ني ني ها قدمتون خير باشه من خيلي درگيرم دو روزه اومدم خونه خودم اصلا نخابيدم دخترم نميزاره بخابم شبا تا صبح بيداره نق ميزنه رفلاكس داره خيلي اذيت ميشه من وقت ندارم حتي موهامو شونه كنم نميدونم چيكار كنم 

2706