2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885467 بازدید | 47956 پست
مامان نیروانا عزیز به نظر من طبق رزاقی برو جلو 

شاید همین کارو کردم چون رزاقی چندین بار که ازش پرسیدم گفت اصلا نیاری به پردنی نداری الان دوماهه دارم میخورم اقدام هم که اصلا مشخص نیست کی باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید همین کارو کردم چون رزاقی چندین بار که ازش پرسیدم گفت اصلا نیاری به پردنی نداری الان دوماهه دارم ...

سلام دکترمن گفت اشکالی نداره تو اقدامم پردنیزولون بخوریم.من یک روز درمیان میخورم.یعنی یروز پردنیزولون ویروز آ اس آ.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
تحمل مادر جان  عكس شكمم و گذاشته بودم نديدي؟؟ هنوزم جاي آمپولا مونده

نه ندیدم میگم شاید حساسیت به هپارین داشته باشم هم کبود میشه هم خارش داره ! ما که کارمون تحمله عزیزم از اول بارداری تموم سختیارو به جون خریدیم که خدا یه بچه سالم تو بغلمون بزاره ایشالله  این چند هفته رو هم بسلامت بگذرونم ...

خدا نگهداره همه ی نی نی تو دلیا باشه 🤲🏼

نه ندیدم میگم شاید حساسیت به هپارین داشته باشم هم کبود میشه هم خارش داره ! ما که کارمون تحمله عزیزم ...

شكم اينجانب قبل بارداري و چندروز بعد زايمان الان كمي بهتره البته

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام به همگی کیارش مامان عزیز نهم سرکلاژ شدم الان بهترم تو چه خبر ان تی خوب بود 

خدا رو شکر بهتری. بعدا برام بگین چه هفته ای بودین؟ قبل و بعد عمل چه داروهایی داشتین؟ خونریزی و درد داشتین؟ منم باید سرکلاژ بشم

شنبه میرم ان تی. برام دعا کنید همه چی خوب باشه

شاید همین کارو کردم چون رزاقی چندین بار که ازش پرسیدم گفت اصلا نیاری به پردنی نداری الان دوماهه دارم ...

سلام منم تو اقدام خوردم و دکترم رزاقی نیست

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

الهی عادله جون😔😔😔😔 خدارو شکر کارن رو به سلامت بغل کردی

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

سلام . کیارش مامان عزیز من ۱۲ هفته توی ان تی با سونوی شکمی طول سرویکس ۳۶ بود . ۱۴ هفته و دوروز رفتم سونوی واژینال طول سرویکس ۳۰ بود فرداش سرکلاژ شدم بعد عمل کشاله رانم یه مقدار درد میکرد ولی خفیفه تا سه روز بعد عمل لکه بینی داشتم خداروشکر الان خوبم انشاءالله ان تی شما هم خوب باشه توی بیمارستان دوبار انتی بیوتیک تزریق کردن بعد عمل دکتر گفت نیاز نیست داروهای دیگه هم مثل قبل 

عادله جان زردیه پسر منم 12بود دستگاه آوردم خونه فقط 17ساعت تونستم تحمل کنم گریه کرد الان چیکار کنم؟

خداوندا مراقبه پسرم باش

سلام به همه خانوما من تازه اومدم به جمعتون لطفا اگه کسی میتونه به سوالم جواب بده من ۳تا سقط داشتم سقط اخریم ده روز پیش بود از وقتی فهمیدم باردارم انوکسا میزدم از قبلشم اسپرین میخوردم ۶هفته ضربان داشت اما ۹هفته رفتم گفتن ضربان نداره و پشت جفتت خونریزی کرده با اینکه من اصلا لکی چیزی ندیدم میتونه علتش انوکسا باشه؟

یا طبیب من لا طبیب له
سلام . کیارش مامان عزیز من ۱۲ هفته توی ان تی با سونوی شکمی طول سرویکس ۳۶ بود . ۱۴ هفته و دوروز رفتم ...

سلام. من نارسایی سرویکس دارم. پس همون 14 هفته سرکلاژ بشم. شما تهران عمل کردی؟ کدوم دکتر؟ روز قبل انوکسا رو قطع نکردین؟

2706