2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879367 بازدید | 47876 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما من ٢تا سقط داشتم، يكي همون اول(شايد٤هفته) يكي هم ٦ هفته😔 الان ميخوام دايلش رو بدونم، بين دكتر عارفي و دكتر انسيه تهراني نژاد مردد هستم، دكتر عارفي سرش شلوغه و ميگن وقت نميذاره😔 و من از اين بابت نگرانم

2731

سلام به همه ی خانمهای عزیز ...دوستان تو این تاپیک کسی از شیراز هست آیا ؟؟؟من امروز رفتم آی وی آی جی تزریق کردم پونصد هزار تومن هزینه ازم گرفتن ...

میخواستم ببینم اگر کسی تو شیراز تزریق داشته کجا رفته و چند داده؟؟؟

سلام به همه ی خانمهای عزیز ...دوستان تو این تاپیک کسی از شیراز هست آیا ؟؟؟من امروز رفتم آی وی آی جی ...

کجا رفتی ک پانصد ازت برداشتن ؟ مگه چکار انجام میدن ک پانصد بر میدارن ؟؟ چجوری برات تزریق شد لطفا میگین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
کجا رفتی ک پانصد ازت برداشتن ؟ مگه چکار انجام میدن ک پانصد بر میدارن ؟؟ چجوری برات تزریق شد لطفا میگ ...

شیراز بیمارستان خصوصی ...اول یکیشو تزریق کرد بعد نصفه سرم بعد نیم ساعت استراحت بعد سرم دوم تزریق کرد دوباره نیم ساعت استراحت تا چها تا ......۷ ساعت هم شد

شیراز بیمارستان خصوصی ...اول یکیشو تزریق کرد بعد نصفه سرم بعد نیم ساعت استراحت بعد سرم دوم تزریق کرد ...

اسم بیمارستان چ بودش ؟ چرا بیمارستان دولتی نرفتی ؟ دکترتون کیه ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2740
شیراز بیمارستان خصوصی ...اول یکیشو تزریق کرد بعد نصفه سرم بعد نیم ساعت استراحت بعد سرم دوم تزریق کرد ...

میخواستم ببینم کسی تو شیراز جایی رفته که ارزونتر باشه که هیچکسم جواب نمیده .....واقعه هزینش برام سنگین بود

اسم بیمارستان چ بودش ؟ چرا بیمارستان دولتی نرفتی ؟ دکترتون کیه ؟

هر لیمارستانی رفتم قبول نکردن برام بزنن ....رفتم پیش دکتر خودم ...دکتر رستمی ..گفت برو بیمارستان ام آر آی  منم مجبورا رفتم 

هر لیمارستانی رفتم قبول نکردن برام بزنن ....رفتم پیش دکتر خودم ...دکتر رستمی ..گفت برو بیمارستان ام ...

زیر نظر خود رستمی هستی ؟ برا قبل انتقال برات دادش ؟ چن روز قبل از انتقال برات تزریق شدش ؟برا چ مشکلی آی وی آی جی بهت دادش ؟

میخواستم ببینم کسی تو شیراز جایی رفته که ارزونتر باشه که هیچکسم جواب نمیده .....واقعه هزینش برام سنگ ...

گلم منم قراره ک تزریق کنم ولی اصلا نمیفهمیدم ک هزینش اینقده ؟

هر لیمارستانی رفتم قبول نکردن برام بزنن ....رفتم پیش دکتر خودم ...دکتر رستمی ..گفت برو بیمارستان ام ...

موقع تزریق حالت خوب بودش ؟ منم دکترم رستمی هستش . بیا لطفا . درخواست دوستیمو میپذیری گلم ؟؟ لطفا

خیلی ممنونم عادله جون. ان شالله دومادی آقا کارن برا تو دلی منم دعا کنید سلامت بیارمش. د اروهای کم دک ...

ايشالا به سلامت ميگذره 

عزيزم استرس از همه چي بدتره اينو تازه فهميدم 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706