2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879678 بازدید | 47880 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. نگران نباش عزیزم من تا حالا سه دوره سرم کره ای زدم! خداروشکر تا الان جواب داده. شمام ان شالله ...

خوب عزیزم این قوطی های ای وی ای جی مثلا چار تا داری برای یک ماه چطوریه ؟ چارتاشو باز میکنن میریزن تو ی سرمی چطوریه ؟ شما گفتین دفعه اول با نرمال سالتین کردن منظورتون چیه ؟ خواهشا شما ک استفاده کردین بگین چ جوریه خدا خیرتون بده

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2742
بچه ها سونو سه بعدی سپتوم رو نشون میده؟ من عکس رنگینم خوب بوده رزاقی هم فقط به ضخامت آندومتر شک کرد ...

به دوست منم اینو.گفت ولی روز 12رفت مشکلی نبود با این حال گفت هیسترو شو بهتر که دوستم انجام نداد

چون قبلا هیستروافیس شده بود مشکلی نبود

2740
دوستان چي بخوريم ني ني وزن بگيره من كلا تا الان ٦كيلو اضافه مردم فك كنم كمه درسته

وزن خودت ربطی ب نی نی نداره . بادوم و، پسته . بستنی . و گوشت . اینا خیلی رو وزن گیری عالیه . اما بذار معینی وزنو بگه اگه خوب بود ک هیچی اگه ن بهت میگه چی بخوزی

مینا قری هستم
2706