2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879281 بازدید | 47873 پست

من دوتا سقط داشتم شش هفته ودومی هشت هفته یکیش قلب داشت که توی هفته دوازده رفتم سونو گفت اییتاده شهرم کوچیکه دکتر متخصص نداره واینکه ازمایش دادم یکی میاد ببینه بگه من چیکار کنم😔سونو هم هست خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید دعاتون میکنم تنها کاریه که از دیتم برمیاد 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ای وی اف نیستم بیمار دکتر عارفی هم نیستم میتونم تو گروهشون عضو بشم؟

بله عزیزم میتونی اما چون روش دکترا متفاوته شاید اگر اونجا عضو نشی بهتر باشه، هر کی یه چیزی میگه بیخودی استرس میگیری

💚💖
من دوتا سقط داشتم شش هفته ودومی هشت هفته یکیش قلب داشت که توی هفته دوازده رفتم سونو گفت اییتاده شهرم ...

سلام تیرویید بالاست

آزمایشاتی که دادین کمه‌ کامل نیس ایمنی و انعقادی ندیدم بینشون

ولی آزمایشم ندین به هر حال چون دو تا سقط داشتی باید داروهای

کامل تو بارداری داشته باشی حتی اگه ازمایشا سالم باشن داشتی دارو

تو بارداری؟؟؟

2740
پردنی تا هفته 18 فولیک 5 چون سقط مکرر هستیم همه میخوریم  ولی تا آخر من خوردم بخاطر تالاسمی. خ ...

آهان،پس منم همون ۵ میخورم چون هم جهش دارم هم کمخونی 

مهتا جون ممنون ک با حوصله جواب سوالامو میدی عزیزم خیلی التماس دعا دارم موقع سحر و افطار منو از دعای خیرت بی نصیب نکن گلم🙏

الهی و ربی من لی غیرک

سلام بچه ها من یه مدت نبودم کسی خواست بیاد گروه تلگرام بهم پیام بده گروه سقط مکرر باردارها گروهشون جداست گروه سقط مکرر دکتر رزاقی هستیم الان که خانم دکتر نیست بچه ها میرن دکتر فروتن کلا راهنمایی خواستین راجع به مشکلتون بیاید گروه تو تلگرام

2706