2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879560 بازدید | 47879 پست
اره

آیا  می دانید که ژل رویال علاوه بر تاثیر بسزای خود در محافظت از تخمک و بهبود باروری در زنان، به حفظ سلامت اسپرم های مردان  نیز کمک می کند؟ مصرف ژل رویال پیشنهادی مناسب برای مردانی است که از مشکل ناباروری رنج می برند.

ژل رویال حاوی مواد مغذی بسیاری مانند آمینواسیدها (ماده ی سازنده ی پروتئین ها)، ویتامین های  B وB (پیریدوکسین)، اسید فولیک، مقادیر کمی از ویتامین c، اسیدهای چرب، آنزیم ها و مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم، کلسیم و سیلیسیوم است؛ که همه ی این مواد مغذی در کنار یکدیگر به حفظ سلول های بدن از جمله اسپرم ها کمک می کنند و بدین طریق نقش موثری را در باروری مردان ایفا می کنند.

مطالعات انجام شده در زمینه ی باروری مردان بیانگر آن هستند که ژل رویال علاوه بر محافظت از اسپرم ها، سبب تقویت تمایلات جنسی در مردان نیز می گردد.ژل رویال در طب سنتی نیز برای افزایش میل جنسی مردان و افزایش باروری و افزایش قدرت باروری بسیار توصیه شده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه سرم جواب بده حالا براشوهرمم آزمایش دی ان ای اسپرم نوشته هنوزنرفته 

ان شالله ایندفعه همه چیز خوب پیش بره

خداااااایا بخاطر کدام گناهم؟ سزاوار این همه رنج و بیماری در این دنیا شدم...الهی نگاهی🤲
2731

سلام بچها من گروه براسقط مکررزدم توتلگرام لطفاهرکی دوسداره بیادایدی من لینکوبهش بدم یاشمارتونوبفرستین دعوتتون کنم توگروه آیدی منsomaih_77 توگروه بیاین بهتراشنابشیم

خدایا یه نینی صحیح و سالم به منم بده الهی آمین 

ببخشيد بچه ها من از شيرازم تازه دومين سقط برام پيش اومده ميخام بيام تهران با عارفي ويزيت كنم نوبت گرفتم ابن سينا برا ٦ شهريور گفتن اول بايد تشكيل پرونده بديد بعد ارجاع بديم به عارفي لطفن اگر كسي راه سريعتري ميدونه من رو راهنمايي كنه يا اينكه اصلن روش درستي هست يا نه من از راه دور دارم ميام

من سه بارسقط داشتم براسومی انوکسامیزدم بازم سقط شددکترم گفت بایدامپولاروزودترشروع کنی موقع اقدام.وسر ...

سلام ببخشید دکترتون نگفتن از چند وقت قبل اقدام امپولا رو شروع کنید؟چون دکتر ب منم گفته ولی نمیدونم از چ زمانی شروع کنم؟ققبل اقدامم یا همزمان با اقدام

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
سلام ببخشید دکترتون نگفتن از چند وقت قبل اقدام امپولا رو شروع کنید؟چون دکتر ب منم گفته ولی نمیدونم ا ...

سلام عزیزم نه نگفت هنوز اقدام نکردم شماچندتاسقط داشتین ایاقلب تشکیل میشد

خدایا یه نینی صحیح و سالم به منم بده الهی آمین 
2740
ببخشيد بچه ها من از شيرازم تازه دومين سقط برام پيش اومده ميخام بيام تهران با عارفي ويزيت كنم نوبت گر ...

زنگ بزن بیمارستان بهمن ومطبش هرجازودتروقت دادن برین.احتمالابراخودت وهمسرت ازمایش مینویسه.ازمایشات همسرتوبایدابن سیناوبهارانجام بدی ازمایشات خودت بهار.اگه صب تاظهرنوبت داشته باشی بعداظرمیتونین برین ازمایش بدین البته باید9ساعت ناستاباشین.ابن سیناهم تا4ونیم هستن.حالادیگه خودت برنامه ریزی کن.اگه باقطارمیای بلیط برگشتتوبرااخرشب بگیرکه به همه کارات برسی

سلام عزیزم نه نگفت هنوز اقدام نکردم شماچندتاسقط داشتین ایاقلب تشکیل میشد

والا ۴ تا اولی بادتشکیل قلب دومی بدون قلب سومی پوچ چهارمی شیمایی ک یک ماه پیش بود با وجود پرنیزولون ک ۸ ماه خوردم هپارینم مبزدم

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
والا ۴ تا اولی بادتشکیل قلب دومی بدون قلب سومی پوچ چهارمی شیمایی ک یک ماه پیش بود با وجود پرنیزولون ...

عزیزم دکترت کیه یعنی گفت اقدام کردی امپول بزن ؟؟؟

اخه به من گفت بتات مثبت شد حتنا شما خیلی دیر رفتی

والا ۴ تا اولی بادتشکیل قلب دومی بدون قلب سومی پوچ چهارمی شیمایی ک یک ماه پیش بود با وجود پرنیزولون ...

ازقبل بارداری پردنیزولون میخوردی؟ 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
ببخشيد بچه ها من از شيرازم تازه دومين سقط برام پيش اومده ميخام بيام تهران با عارفي ويزيت كنم نوبت گر ...

عزیزم نوبت خودت بری ابن سینا بهتره چون اونجا ازمایشهای خودت و شوهرت رو همون ابن سینا میدی و خیلی دقیقه. و دکترت هم که اونحاست تا بری بهمن وو مطب بعد تازه ساعت 4 پنج نوبتت بشه بعد وقت نداری ازمایش بدی ...من دو بار رفتم بهمن. هر دو بارش ده صبح رفتم دکتر ساعت 2 تازه از اتاق ای وی اف اومد اونم اول باردارها رو دید اسیری داری 

اما ابن سینا زودتر راه می افته کارت 

سلام میخونی اینو به نظرت 

نمیدونم ولی تورو خدا 💔💔💔💔💔💔ج بده کسی که بلده 

منم ۹ ماه پیش تو ۱۹هفتگی زایمان زودرس داشتم 

دکترم نگفت که باید سرکلاژ کنم و کارمم زیاد بود 

این ازمایش هارو باید انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟

صلوات بفرستين برام مادر بشم 😭😭