2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879539 بازدید | 47879 پست

سلام خانما میگم من امروز رفتم دکتر گفت فقط ازمایش انقادیت خیلی خفیف مشکل داره .بعد گفت تا هفته 6-7ک قلب تشکیل نشه ن اسپرین ن سوزن هپارینه نمیدونم دقیق نباید بزنی اخه چجوری چون قبلا یه دکتر بهم گفت از قبل بارداری اسپرین بخور شماهم همینو گفتین تو گروه بعد الان کلا ب شک افتادم .بهش گفتم شاید مث قبلی پوچ دربیاد گفت کاری نمیشه کرد اسپرینو دارو فقط بعد تشکیل قلب میدیم.حالا ب نظرتون چیکار کنم

ببخشيد بچه ها من از شيرازم تازه دومين سقط برام پيش اومده ميخام بيام تهران با عارفي ويزيت كنم نوبت گر ...

عزیزم زنگ بزن مطب عارفی احتمالا زودتر نوبت بده. 

منم پیشه عارفی میرم تو مطب بهتر وقت میذاره برات تا بیمارستان. 

موفق باشی 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما میگم من امروز رفتم دکتر گفت فقط ازمایش انقادیت خیلی خفیف مشکل داره .بعد گفت تا هفته 6-7ک ...

دکترت کیه؟ 

برو پیش عارفی. 

منم انعقادی مشکل دارم درحال اقدامم آسپرین مصرف میکنم بعد مثبت شدن آزمایش آمپول میده فکر کنم. 

دکترت کیه؟  برو پیش عارفی.  منم انعقادی مشکل دارم درحال اقدامم آسپرین مصرف میکنم بعد مثب ...

من شیرازم شرایط تهران اومدنو ندارم متاسفانه.عارفی گفته از چ مدت قبل اقدام اسپرین مصرف کنی؟

2731
من شیرازم شرایط تهران اومدنو ندارم متاسفانه.عارفی گفته از چ مدت قبل اقدام اسپرین مصرف کنی؟

من یک دوره سه ماهه خوردم چون همسرم واریکوسل عمل کرده بود اقدام نکردم اونموقع. 

الانم دارم میخورم دوماهه و درحال اقدامم. 

عزیزم زنگ بزن مطب عارفی احتمالا زودتر نوبت بده.  منم پیشه عارفی میرم تو مطب بهتر وقت میذاره بر ...

حتمن ميرم من ديشب سقط كردم مرگو ب چشمم ديدم هرگز حاضر نيستم ريسكي باردار بشم ممنون عزيزم اميدوارم زود بهم نوبت بدن 

2740
حتمن ميرم من ديشب سقط كردم مرگو ب چشمم ديدم هرگز حاضر نيستم ريسكي باردار بشم ممنون عزيزم اميدوارم زو ...

درکت میکنم منم‌سقط اولم بدترین روز زندگیم بود بهتره کامل بررسی کنی تا دیگه پیش نیاد

سلام دوستان

من عفونتم خوب نشد!

یه هفته کلیندامایسین و مترونیدازول و استفاده کردم خوب نشدم!

الان زنگ زدم مطب عارفی

گفتن ما اینجا معاینه نمیکنیم،کارای معمولی رو برو پیش یه پزشک دیگه

گفتم آخه کورتون مصرف میکنم،خواستم از دکتر بپرسم ک تاثیری داره یا نه

گفت آره عفونتت از همون کورتون خوردنه😕😕گفتم خب چیکار کنم؟گفت کلیندامایسین..گفتم اونو زدم خوب نشدم خب😕گفت برو یجای دیگه

الان زنگ زدم مطب حنطوش زاده،اونجا هم پرونده دارم،گفتم اقدامم،عفونت گرفتم،گفت ما معاینه نمیکنیم برو یجای دیگه 😕😕😕

حالا کجا برم من ؟هیچ جا قبول نمیکنن😭😭😭😭

سلام خانم ها اگه کسی شماره های نوبتدهی مطب خانم دکتر رزاقی رو داره به من بده لطفاً. گم کردم.میخوام جواب آزمایش هامو ببرم براش

Smile and embrace this beautiful day take another step toward your dreams today لبخند بزن واین روز زیبا رو در آغوش بگیر امروز یه قدم دیگه به سمت رویاهات بردار
سلام دوستان من عفونتم خوب نشد! یه هفته کلیندامایسین و مترونیدازول و استفاده کردم خوب نشدم! الان ز ...

برو‌پیش سهیلا انصاری تو شهران 

راحت تر میتونی وقت بگیری و تخصصش هم سقط مکرر و‌نازایی هست 

سلام دوستان من عفونتم خوب نشد! یه هفته کلیندامایسین و مترونیدازول و استفاده کردم خوب نشدم! الان ز ...

وااای عزیزم تواین وضعیت اقدام عفونت چی بود دیگه. 

منم یک ماه قبل اقدامم عفونت کرده بودم 10روز پماد کلوتریمازول واژینال مصرف کردم خوب شدم دکترم نرفتم چون میدونستم عارفی اینا قبول نمیکنن. 

عزیزم دکترت کیه یعنی گفت اقدام کردی امپول بزن ؟؟؟ اخه به من گفت بتات مثبت شد حتنا شما خیلی دیر ر ...

رویا شرکت اصفهان!ن عزیزم دو روز قبل موعد مثبت شد رفتم دکتر ولی همون شب لکه بینی پیدا کردم و چند روز بعدشم سقط

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔