2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879467 بازدید | 47878 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ازمایشات خواهرمه. خودش واس احتیاط رفته. سنش بالای 32 بود گفت میخام  ریسک نکنم . من آذر سا ...

رازقی جون همه ی ازمایشات خواهرتون چقدر شد؟ میشه بیزحمت ازشون بپرسین. بیمه تکمیلی داشتن؟ یا تامین؟ 

سلام دوستان، کسی تا حالا تجربه کورتاژ داشته؟ من سه روز پیش کورتاژ کردم. روز اول اصلا درد نداشتم ...

عزيزم درد شديد نشونه موندن بقايا در رحم هست ازمايش بتا بدين اگه صفر شده بود ديگه خيالتون راحت باشه

2738
دو نفر کنار دستش هستن اونا مینویسن اما دکتر یکی یکی اسم میبره و اونا مینویسن.من که این سری ازش در مو ...

۳ تا ویزیت تو ایام کرونا بود؟شاید  دکتر ایازیو اورده سرش خلوت شده  جواب میده.  چون دیگه باردار ویزیت نمیکنه .. 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزيزم درد شديد نشونه موندن بقايا در رحم هست ازمايش بتا بدين اگه صفر شده بود ديگه خيالتون راحت باشه

من با سایتوتک سقط کردم. اما بقایا موند که قرار بود با پریود دفع بشه که نشد و مجبور به کورتاژ و هیسترو شدم تو اون یه ماه که منتظر بودم با پریود دفع بشه خیلی درد داشتم درد های کرامپی رحم که میگرفت و ول میکرد دکتر رفتم گفت برای بقایا که مونده هست

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
یعنی فقط سقط مکرر ویزیت میکنه?

ای وی اف و مریض ای نبارور وسقط

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

کسی هیسترو کرده با عارفی واینکه سی دی میده ؟؟