2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879273 بازدید | 47873 پست
توروخدایاس خانم به نظرتون چیکارکنم بااین داروهابه نظرتون بزارم یانه فعلاتهران اومدن واسم مقدورنیست د ...

از وقتیکه مثبت شدی حتی قبل از موعدت باید آنوکسارو شروع کنی. اصلا به حرف این دکتر اکتفا نکن. برو یه دکتر دیگه برات نسخه کنه. یا اگه بتونی آزاد بخر. آنوکسا خیلی مهمه که از همون اول تزریق بشه وگرنه به تشکیل قلب نمیرسه!

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
باز دهن دخترم برفک زد یک ماه دارم نیستات میدم فایده نداره

سینه تو قبل از هر شیردهی خوب بشور. ان شالله زود خوب میشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه نیستم برگشتم میفرستم واستون به خدا اگه دکترم۲دقیقه وقت نگذاشت میخوام این کاروکنم ببینم شوهرم به ...

فرمیسک جونم اصلا وقت و پولتو هدر نده عزیزم الان زنگ بزن مطب واسه اونور سال وقت بگیر همه ازمایشاتو بیار دفعه اول برات آزمایشات تکمیلی می‌نویسه وقت دفعه بعدتم میده همون روز میری انجام میدی ماه بعد با جواب میای داروهات مشخص میشه همین عزیزم این بهترین و کوتاه ترین راهه

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
سلام عزيزم شما يه بچه دارين؟ برا دومي سقط ميكنين ؟ آخه من يه پسر دارم برا دومي سقط ميكنم تا حالا دوا ...

الهی بمیرم عزیزم اره من یه پسر ۵ ساله دارم برا دومی دوبار سقط ۶ هفته داشتم رفتم دکتر مشخص شد هم ایمنی هم انعقادی مشکل دارم یه ماه و نیم پردنی خوردم با آسپرین به محض مثبت شدن باید سرم تا ۴ ماهگی پردنی و هرروز انکسوپارین بزنم، شما تو چه مرحله ای هستین؟

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
2728
بده ب پسرت نذار معدش بسوزه . ن منم مطمئنم رفلاکس داره ک شیر نمیخوره . علائم سرماخو دگی نداره.  ...

والله میترسم بدم بچهوضعش بدتر بشه نتونم از دست شوهرم نجات پیداکنم!

خداوندا مراقبه پسرم باش
سلام خوبی مهنا جان مگه حامله نیستی ؟  سقطات چند هفته بودن ؟ قلب داشتن ؟ به نظرم پیش سهیلا عارف ...

سلام عزيزم شما خوبي؟ نه دوباره سقط كردم سقطام زير هفت هفته بودن  بعضياشون ٦ هفتگي قلب داشتن هفت هفته متوقف شده از عارفي وقت داشتم نوبت اولو رفتم ايمني مشكلي ندارم ولي كراس مچ منفيه انعقادي سه تا جهش هترو دارم بارداري آخري دو تا آنوكسا ٤٠٠٠ داشتم و سرم به محض بتا مثبت پرد دو ماه قبل و بعدبارداري و شياف و آ اس آ و متفورمين و .... داشتم ولي باز سقط شد

2740
الهی بمیرم عزیزم اره من یه پسر ۵ ساله دارم برا دومی دوبار سقط ۶ هفته داشتم رفتم دکتر مشخص شد هم ایمن ...

عزيزم منم رفتم مطب عارفي نوبت أولي بودم يه سري آز دادن بعد عيد ميدم ولي ايرانمنش گفتن pgs اگه نشد رحم اجاره اي اگه نشد تخمك اهدايي 

لام دوستان

من سه سال پيش اقدام به بارداري كردم

بعد از چند ماه كه نشد

همسزم از اسپرم داد و متوجه شديم مرفو فقط دو دوصد سالمه اما تعداد و تحرك خوبه

دارو خورد و من سه ماه بعد باردار شدم اما همون هفته اول سقط شد

دوباره ماه بعدش باردار شدم و اين دفعه تو هفته هشت فقط كيسه اب  و كيسه زرده ديده شد بدون جنين و گفتن رشد تو هفته شش متوقف شده

مركز ناباروري اصفهان برام يه سري ازمايش نوشت و براي همسرم ازمايش شكست dna،يا همون تانل

ازمايش هاي من مشكلي نداشت هر چند يه سري از دوستان تو همين گروه گفتن كه كامل نيستن

اما همسرم dfi٢٨ و تانل ٢٠ شد 

كه دكتر گفت خوب نيست

دارو خورد dfiشد 21 و تانل شد 14

من دوباره باردار شدم و باز هم بتا بالا نرفت و هفته پنج سقط شد

دكتر همسرم گفته ازمايش كاريوتايپ بديم و بريم ivf با pgdكنيم

ما هنوز كاريوتايپ نداديم

اين هفته ميديم

كسي مثل من بوده كه سقط هاش همون هفته هاي اول باشه و مشكلش ژنتيك نباشه

اخه يه خانمي مثل من بود سقط هاش

كاريوتايپ خودشو همسرش مشكل نداشت اما جنين ها مشكل ژنتيك داشتن و محبور شده بود pgdكنه

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
لام دوستان من سه سال پيش اقدام به بارداري كردم بعد از چند ماه كه نشد همسزم از اسپرم داد و مت ...

سلام عزیزم واقعا متاسفم آزمایشات ناقصه شما باید بیای پیش سهیلا عارفی تهران که کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و رحم بررسی بشی . آزمایش کاریوتایپ هم باید بدین تخمکت رو هم باید تقویت کنی من خیلی ها رو مثل شما دیدم بارداری پوچ چندین بار داشتن با مشخص شدن مشکلشون و درمان صحیح بارداری موفقی داشتن . نگران نباش انشاءالله کاریوتایپ نرماله . سقطای مکرر  میتونه به علت ایمنی و انعقادی و هورمونی و عفونی و  ضعیف بودن تخمک و اسپرم و مشکلات ساختار رحم و کاریوتایپ مشکل دار رخ بده فقط علتش کاریوتایپ نیست من خودم چهارتا سقط با ایست قلبی جنین نه هفته داشتم بارداری سوم و چهارم انوکسا ۴۰۰۰ داشتم بازم سقط شد بعد سقط چهارم رفتم پیش دکتر رزاقی تهران که الان متاسفانه خارج از کشور هست و دیگه بر نمی گرده آزمایش دادم مشخص شد مشکل ایمنی و انعقادی دارم کاریوتایپ نرمال بود اسپرم شوهرم نرمال بود هیستروسکوپی تشخیصی هم انجام دادم دوماه اسپرین  و چندتا قرص دیگه استفاده کردم اقدام کردم و به لطف خدا باردار شدم الان ۲۲ هفته باردارم و نی نی هم دختره انشاءالله به زودی قسمت خودت از الان زنگ بزن مطب عارفی برای اردیبهشت ماه نوبت میده هرچی آزمایش داری هم با خودت ببر دوتا پریود باید از سقط بگذره بتونی آزمایشات سقط رو بدی انشاءالله به زودی میای و خبر بارداری موفقت رو میدی 

2706