2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879456 بازدید | 47878 پست
بستگی داره اگه دل درد داشته باشه تا نیم ساعت میخوره اونم با حرص اگه حالش،خوب باشه ده دقیقه به زور می ...

تا الان از اول بدنیا اومدنش ب نیم ساعت نرسیده.  قبلا خیلی خوب میخورد 15 دقیقه بود . الان ک بزور نگهش دارم ب 5میرسه اونم ب زوررر و گریه. خیلی ریزه . مطمئنم اینسری برم دکتر میگه شیرخشک بده

مینا قری هستم
تا الان از اول بدنیا اومدنش ب نیم ساعت نرسیده.  قبلا خیلی خوب میخورد 15 دقیقه بود . الان ک بزور ...

من پنجشنبه میبرم دکتر 6اسفند هم واکسن داره وزنش چن شده؟

خداوندا مراقبه پسرم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
متاسفانه به دارو پیش رزاقی نرسیدم فقط آزمایشات رو برام نوشت

سلام سولی خانم خوبید رفتم دکتر گفت بهم قرص نوترو-بی.باگلای وانس .یدفولیک.ویتامینdآمپول عضلانی تقویتی بهم دادگفت بزار انشاالله این باراینجوری نمیشی میگفت لوله ی سمته راستت گرفته یه کمی باعکس رنگی بازشده به نظرتون من چیکارکنم توروخدا دکتر رزاقی دکتربوداینام دکترگفتم خوب بارداری آخرم انوکساتزیق میکردم گفت من تاقلبش تشکیل نشه آنوکسابرات تجویزنمیکنم 

خانم های عزیز لطفا ی دکتر خیلی خوب واسه درمان سقط معرفی کنید واسم. متاسفانه با دکتر معینی و رزقای تم ...

سلام خوبی عزیزم دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه میتونی بری پیش سهیلا عارفی تهران 

2706