2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876312 بازدید | 47858 پست

راستي غزل جان پرولاكتينم مهرماه ٣١ بود گفتن كابربين بخور بياريم نصف رنج يه ماه بعد آز دادم شده برد نيم ولي گفتن تا انتقال همون هفته اي نصف بخور بعد بتا بازم گفتن بخور تا پنج هفته خوردم و اونام گفتن بخور ولي من يكي دو سايت سرچ كردم ديدم پرولاكتين من همچين زيادم نبوده ديروز بايد ميخوردم نخوردم نظرت؟؟؟

سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمک ...

سلام گلم آزمایش ایمینیوندادم ولی آزمایش انعقادیوعکس رنگیوآزمایش کاریوتایپودادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمک ...

خونه نیستم برگشتم میفرستم واستون به خدا اگه دکترم۲دقیقه وقت نگذاشت میخوام این کاروکنم ببینم شوهرم بهش اجازه میدن مگه بعدعید بیام پیشش

2720
سلام گلم آزمایش ایمینیوندادم ولی آزمایش انعقادیوعکس رنگیوآزمایش کاریوتایپودادم 

سلام عزیزم آزمایش ایمنی باید حتما بدی ایمنی بالا یک علت مهم سقط شیمیایی هست برو تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت دوتا تاپیک به این نام هست تاپیک دومی رو باز کن . کاربر مهدیا لیست کامل آزمایشات سقط رو گذاشته دوتا پریود از سقط بگذره این آزمایشات رو باید کامل انجام بدی به نظر من حتما بیا پیش عارفی شوهرت هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده تخمکت رو هم باید تقویت کنی بعضی اوقات عکس رنگی نرماله ولی تو هیسترو سپتوم مشخص میشه 

تنها میخوام خودمو بکشم دیگه . از امروز خس خس سینه و تک سرفه میکنه و. نمیدونم علائم رفلاکسه یا سرما خ ...

من امروز بردم دکتر معاینه کرد گف رفلاکسه کلی دارو داد شوهرم منو دعوا میکنه میگه بچه رو دارو خورش نکن حتما ببرش دکتر چون پسر من گرسنه باشه خودشو واسه شیر میکشه خوب میخوره اگه من شیر داشته باشم!ببرش دکتر دیگه چاره چیه یادش بخیر میگفتیم زایمان کنیم راحت میشیم الان از بارداری خیلی سخت تره کارای من که میمونه از بس درگیر بچه هستم

خداوندا مراقبه پسرم باش
2714
من امروز بردم دکتر معاینه کرد گف رفلاکسه کلی دارو داد شوهرم منو دعوا میکنه میگه بچه رو دارو خورش نکن ...

اخه رفلاکس شیرو بد میخورن . واسه من خیلییی بد میخوره دو دقیقه میخوره ول میکنه.  شنبه وقت گرفتم . ی دل سیر نشستم گریه کردم . با قطره چکون دارم شیر میدم.  

مینا قری هستم
اخه رفلاکس شیرو بد میخورن . واسه من خیلییی بد میخوره دو دقیقه میخوره ول میکنه.  شنبه وقت گرفتم ...

سرفه در خواب بخاطر برگشت شیر به دهان علائمش بود واین که توخواب عق میزنه چون گلوش میسوزه شربت رانتیدین وقطره کولیتیک وقرص لاکتیز داده باشوهرم دعوا کردیم منم هیچکدومو از ترسم ندادم مینا فک کنم سرما خورده دخترت بد شیر میخوره

خداوندا مراقبه پسرم باش
سرفه در خواب بخاطر برگشت شیر به دهان علائمش بود واین که توخواب عق میزنه چون گلوش میسوزه شربت رانتیدی ...

بده ب پسرت نذار معدش بسوزه . ن منم مطمئنم رفلاکس داره ک شیر نمیخوره . علائم سرماخو دگی نداره.  تک سرفه میکنه . شیر بد میخوره . یهو از خواب میپره  سرشو موقع شیر میکشه عقب . خواب سبک .

مینا قری هستم
فرمیسک جان منم با غزل جون موافقم این تنها راه حل اینه بیای تهران پیش عارفی چون کس دیگه ای نیست منم ر ...

سلام عزيزم شما يه بچه دارين؟ برا دومي سقط ميكنين ؟ آخه من يه پسر دارم برا دومي سقط ميكنم تا حالا دوازده بار سقط كردم 😔

سلام عزيزم شما يه بچه دارين؟ برا دومي سقط ميكنين ؟ آخه من يه پسر دارم برا دومي سقط ميكنم تا حالا دوا ...

سلام خوبی مهنا جان مگه حامله نیستی ؟ 

سقطات چند هفته بودن ؟ قلب داشتن ؟ به نظرم پیش سهیلا عارفی تهران وقت بگیر برو پیشش باید از لحاظ ایمنی و انعقادی و کاریوتایپ و ساختار رحم بررسی بشی . شوهرت هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده . تخمکت رو هم باید تقویت کنی چه داروهایی توی سقطات داشتی ؟ آزمایشاتی که تا الان انجام دادی برام می فرستی

2706