2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879300 بازدید | 47873 پست
سلام عزیزم ممنون . داروهام عین شماس با این تفاوت ک فقط امپول نداشتم . قبل بارداری از روزی 4تا استفاد ...

مینا جون عکس نورا جون رو میفرستی ببینم؟

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستی بذارم ؟

آره هستم

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
2731

وااااای الهی عزیزم چه بامزه خوابیده خداروشکر دخترتو به سلامت بغل گرفتی برا منم دعا کن😊😊😊😊😊😊

وااااای الهی عزیزم چه بامزه خوابیده خداروشکر دخترتو به سلامت بغل گرفتی برا منم دعا کن😊😊😊😊😊😊

قربونت عزیزم حتما . انشاالله  زایمان راحتی داشته باشی و نی نی سالم بغل بگیری . دعا کن زردیش خوب بشه . بچم هنوز زرده

مینا قری هستم
قربونت عزیزم حتما . انشاالله  زایمان راحتی داشته باشی و نی نی سالم بغل بگیری . دعا کن زردیش خوب ...

نگران نباش عزیزم حتما میره زردیش تند تند شیر بده بهش زود زود جیش کنه تا رفع بشه

2738
بچه ها واس تشکیل شدن قلب جنین چکار باید کرد دوتا سقط داشتم ب همین علت دگ سومی سقط شه نابود میشم

عزیزم سقط دلیل داره تشکیل نشدنش همشون ی مشکلی وجود داره باید اول علتشو بفهمی بعد تو بارداری دارو مصرف کنی.  

مینا قری هستم
من از ترس بردم امروز دکتر گفت طبیعیه . یسره بالا سرش نشستم چکش میکنم . دارم دیونه میشم 

منم از بس فکر وخیال کردم دارم سکته میکنم داغونم خیلی وقته خودمو تو آینه ندیدم

خداوندا مراقبه پسرم باش

مينا جون قدم نو رسبده مبارك

الهي شكر 

خيلي خوشحال شدم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
دخترم سرما خورده چیکار کنم؟؟،  دارم  دیونه میشم . شبا اصلا نمیتونه بخوابه.  سرفه میکن ...

نه باباسرما خوردگي چي

سرفه طبيعيه

اروقشو بگير

بينيشم قطره ميدن

هر بيني يه قطره هر ٦ساعت

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
نیلو جون منم خیلی داغونم زردیه پسرم کلافه کرده منو شبا که نمیتون بخوابم

اي جونم

قدم نو رسيده مبارك

من نبودم كلي مامان شدينااا

نامدارش كني

ن خوب نشد.  همینجور درد رو درد داره میاد.  یعنی قیافم دیدنیه . دست تنها هیچکس نیست کمکم کن ...

رفلاكس داره

حبوبات

شير و پروتين گاو

نوشابع

فست فود

كلم ممنوع 

2706