2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879366 بازدید | 47876 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شبها آنوکسا رو میزنم. موقع خواب و همسرم میزنه. باید آهسته تزریق بشه. برای من شاید گاهی همون لحظه ...

ممنون یاس عزیز. برا منم همسرم میزنه دیروز متوجه شدم که خراش کوچیک برداشته بود جای آمپول و تا عصر هی ازش خون یمومد. ولی ئیشب که آمپول پروستوژن رو بیرون زدم بعد بلند شدن خونش بند نمیومد و چند قطره چکید رو زمین. حالا نمیدونم دیگه خیلی رقیق شده خونم مثل اینکه. راستی شما 6000 میزنی یا 4000؟ هموزیگوتی یا هتروزیگوت؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
عزیزم دکتر رزاقی برای من مکمل کیوتن ورویال ژل تجویز کرده بودند که خیلی تاثیر داشت وماه اول اقدام بار ...

ژل رویال چندوقته مصرف میکنید وچطوری؟اتفاقا من پدرم عسل فروشی داره ومیتونم ژل خوب گیربیارم وبرام بیاره.طرزمصرفتون چطوری بود؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2731
ژل رویال چندوقته مصرف میکنید وچطوری؟اتفاقا من پدرم عسل فروشی داره ومیتونم ژل خوب گیربیارم وبرام بیار ...

ا

من قبل از بارداری خوردم ،به صورت قرص آماده از داروخونه گرفتم روزی یه دونه 

قبل از عید ۳۰ تاییش ۹۰ هزار تومن بود.

ممنون یاس عزیز. برا منم همسرم میزنه دیروز متوجه شدم که خراش کوچیک برداشته بود جای آمپول و تا عصر هی ...

عزیزم نباید انقدر خون بیاد

من ۸ ماهه دارم میزنم اولش ۶۰۰۰ بعد ۴۰۰۰ الان روزی دوتا هپارین

من همه جا آمپول رو میزدم دستشویی مرکز خرید وهر جا که لازم بود ،باید بشه بخشی از زندگیت چون ۸ماه باید بزنی بعد زایمان هم حداقل دوهفته 

ممنون یاس عزیز. برا منم همسرم میزنه دیروز متوجه شدم که خراش کوچیک برداشته بود جای آمپول و تا عصر هی ...

عزيزم بد ميزني كه خون مياد جاي آمپول انعقاديتو عوض كن

پروزسترونم بايد خيلي خيلي آهسته بزني بعدش ده دقيقه به شكم دراز بكن روشم پنبه با چسب محكم بزن

بعد از زايمان ممكنه اينقد خون بياد ولي الان نه 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2738
عزيزم بد ميزني كه خون مياد جاي آمپول انعقاديتو عوض كن پروزسترونم بايد خيلي خيلي آهسته بزني بعدش ده ...

آمپول پروستوژن رو که تو کلینیک میزنم. دیروز خیلی خون اومد از جاش ولی انوکسارو همسرم میزنه. یعنی از شکم نزنم؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

من دو تا جهش هتروزیگوت دارم. آنوکسا 6000 میزنم. حتما با دکترت مشورت کن. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم نباید انقدر خون بیاد من ۸ ماهه دارم میزنم اولش ۶۰۰۰ بعد ۴۰۰۰ الان روزی دوتا هپارین من همه جا ...

عزیزم شما روزی چند تا شیاف داشتی؟ هفته چند شیاف رو قطع کردی؟

آمپول پروستوژن رو که تو کلینیک میزنم. دیروز خیلی خون اومد از جاش ولی انوکسارو همسرم میزنه. یعنی از ش ...

همه از شکم و دور ناف به فاصله چهار انگشت از ناف میزنیم. من هر شب یه طرف ناف میزنم. یه شب راست و یه شب چپ. ممکنه جاش کبود بشه اما خونریزی نمیکنه.

من اصلا نمیدونم. فقط میدونم منکه قبل از خوردن پرد تی پی اوم مثبت بود بعد از دوماه مصرف پرد منفی شد! ...

مرسي منم دقيقا همينو ميخواستم بپرسم كه چقدر بايد بگذره از پرنيزول چون من واسه ١ اسفند وقت گرفتم و آزهام رو فكر كنم ١ اسفند بايد بدم ولي اونطوري كمتر از دوماه ميشه چون من تا ٧ دي بايد مصرف كنم پس وقتم رو يه هفته عقب بندازم به نظرتون؟

مرسي عزيزم 

2706