2737
2739
عنوان

به نظرتون حرامه این کار ؟؟

210 بازدید | 18 پست

سلام همسرم کارمند اداره س مهندسه 

گاهی بخاطر فشار اقتصادی مجبور میشه خصوصی کارنقشه کشی انجام بده و از وسیله اداره استفاده کنه  چون پول نداریم اون دستگاه بخریم در حال حاضر 

پولی که میگیره ۱سومشو میذاره اداره بخاطر اون دستگاه 

به نظرتون حلاله یا حرام ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا با رئیسش صحبت نمیکنه و اجازه نمیگیره؟

میتونه هب همین مسئله پول رو هم بگه بهش

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731

دمتون گرم نميدونم حلاله يا نه ولي از انسان بودنتون لذت بردم خدا بهتون بركت بده

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍
2738

اگه شرکت دولتی استفاده کنه اینا اینقدر ازما مالیات میگیرن که این هیچه ولی اگه خصوصیه حق الناسه

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

چرا با اداره توافق نمیکنه 

شرکتهای مهندسی از خداشونه ساعات تعطیلی باز هم شرکت بازدهی مالی داشته باشه 

الان تو درمانگاه ها هم این کار مرسومه که یک پزشک تایم کوتاهی بعد کار دولتی ، با وسایل کار فردی انجام بده و درصد پرداخت کنه   

چرا با اداره توافق نمیکنه  شرکتهای مهندسی از خداشونه ساعات تعطیلی باز هم شرکت بازدهی مالی داشت ...

اداره ش مهندسی نیست که کارای مهندسی صورت بگیره

خودش کارای مهندسی بلده 

اون دستگاه یه چیزی سادس باهاش نقاط زمینو اندازه میگیرن 

2706