2733
2739
کمکم کنید برای آراسته بودن موهایم چه کنم
بزرگترین ترازدی زندگی انسانی اینه که:داشته هایمان را قدر ندونستیم اما میخوایم نداشته ها رو بدست بیاریم......
الان تا وسط کتفم هست البته یه کم هم مو خوره داره چه ماسکی بگیرم یا چه روغنی که هم به سلامت مو کمک کنه هم زیبایی
بزرگترین ترازدی زندگی انسانی اینه که:داشته هایمان را قدر ندونستیم اما میخوایم نداشته ها رو بدست بیاریم......
چه مدلی کوتاه کنم اصلا کوتاه کنم یا نه البته عید فطر جشن برادر شوهرم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سرم مو بگیر شنیدم مای خوبه،من الان سینوا میزنم اونم خوبه هروقتم بخوام شونه کنم ازش استفاده میکنم،نرم کننده حتما استفاده کن توحموم واروم خشک کن موهاتو
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
من که همیشه میگم خوشبحال اونایی که موهاشون لخته،درسته موی فرم خوشگله ولی خیلییییی اذیت داره من که خسته شدم ازدستش حسابی موهای فر به هیچ صراطی مستقیم نیستن
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
من دوستش دارم اما فقط ساده میبندم و از فر بودنش لذت نمیبرم چون اگه باز کنم گرما اذیتم میکنه