2733
2734
عنوان

مصاحبه فرهنگیان

167 بازدید | 16 پست

چجوری تا شنبه واستم دارم از استرس میمیرم 😕چند تا سوتی دادم تو گزینش عمومی . یکیش اینکه وقتی داشتم وضو می‌گرفتم جلو طرف . دست راست رو خوب اومدم ولی دست چپ رو بالا گرفتم بعد آب فرض روش ریختم 🤦🏻‍♂️دوم اینکه سوالات سیاسی رو بلد نبودم اصلا . سوم اینکه به یه دروغم تقریبا پی برد درمورد ولایت فقیه . چهارم که از همشون مهمتر هست صادقانه گفتم دو سال اول بلوغم نماز صبح هم همش قضا میشد 😑نباید اینو میگفتم؟ دارم جون میدم از ترس چجوری تا شنبه واستم

ب من گفتم نماز جماعت میری گفتم ن گفتن نماز جمعه گفتم ن گف امام جمعه دارین گفتم نه🤣🤣🤣🤣من چیکار کنم(خب جایی ک هستیم برگذار نمیشه اه) 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین مصاحبه مهمه ولی مهمتر از همش رتبته اگه خیلی خوب باشه احتمال قبولیت بالاست

رتبت چند بود؟

ابر بارنده به دریا میگفت گر نبارم تو کجا دریایی       در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو هم از مایی
2742

اولی و آخری مهم نیست اگه آدم باشن ولی دومی و سومی شاید کلا نگران نباش انشالله که میشه 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
۲۸۰۰ منطقه دو رشته ریاضی

آها به نظرم رتبت خوبه مخصوصا اینکه رشتت ریاضیه،چون بر عکس انسانی ریاضیا کمتر فرهنگیان میرن

امیدوارم قبول بشی،نتیجه رو تگم کن بهم بگو

یادت نره ها❤

ابر بارنده به دریا میگفت گر نبارم تو کجا دریایی       در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو هم از مایی
2738
میگم قبول شدی به منم بگو اختصاصی و کار گروهی و اینا که خوب دادی ؟

اره تخصصی رو بنظر خودم خوب دادم هم نظر میدادم هم اینکه زبان بدن به کار مینداختم . 

اره تخصصی رو بنظر خودم خوب دادم هم نظر میدادم هم اینکه زبان بدن به کار مینداختم . 

خیلی هم خوب انشالله که میشه همه بچه‌ها مثل همن نگران نباش من تجربی بودم نرفتم مصاحبه گفتم بمونم خدا کنه فقط پشیمون نشم

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏

نتایج اومد فرهنگیان آوردی؟ 

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2706