2737
2734
عنوان

سرعت تعویض مود من💔😭📷/😁😍📷

297 بازدید | 26 پست

تو کمتر از دو دقیقه حالم بشدت بد شد و زار میزدم

داشتم فکر میکردم برم خلاص کنم خودمو... 😑🔪

بلند شدم دور سر خودم میچرخیدم خونه عین قفس بود واسم از تههههه دلم میخاستم ک بمیرم🥺😑

یهو ب ذهنم رسید قرآن بردارم چنتا آیه بخونم... 

خوندم با معنی،

خیلی حالم تغییر کرد،

یجاش گفته بود صبح و ظهر و شب تسبیح پروردگار رو بگو... تا از برکتش قلبت خشنود بشه🥺❤

بعد مدت ها نماز خوندم خیلی حالم خوب شد🥺

(حالا من چن ساله نماز نمیخونم مثل قبل...) 

عکسمم میذارم لطفا ب ابروم گیر ندید💔😂

به خودم قول دادم ۶ماهه آخرِ زندگیم رو زندگی کنم(فرض)😍مهربون باشم، عشق بورزم به خانوادم با کوچک ترین چیزها شاد باشم و با کم ترین امکاناتم بزرگ ترین کارها رو بکنم😍 بخاطر هررر لحظه خداروشکررر کنم چه خوب، چه بد💛 نجنگیده نبازم و افسردگیمو شکست بدم🍀 تلاااش کنم برای هدفام و آرزوهام... تا جایی که بشه و بتونم اون سبکیُ زندگی کنم که دلم میخواد😍 🦋۱۴۰۲/۴/۵پاشو رفیق یه تکونی به خودت بده😉❤ زود دیر میشه هاااا...🌱{من ن اونقدر شادم ن موفق/اما دارم تلاش میکنم هم شاد باشم هم موفق🤓} (دنیای واقعی توش رنج داره، درد داره...که اگه نداشت توی قرآن نمی گفت«لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ» همانا انسان را با رنج آفریدیم ...مهم اینه که چطور باهاش مبارزه کنیم چطور طاقت بیاریم چطور زنده بمونیم...اگر چرایی زندگی رو یافته باشیم با هر چگونگی ای میتونیم بسازیم... 🌱

چ قشنگگگگگگ

بذار

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندن!در بند کسی باش که در بند حسین است:)/این چادر تاج بهشتیست که بر سر دارم/تا سر به تنم باشد،چادر کفنم باشد:)/1401/8/22...در حوالی پاییز نیمه ی ماهم را دیدم!... الحمدالله.../ جانم فدای رهبرم / پیرو مکتب سید الشهدا و حاج قاسم و فدایی کشور و رهبر و دین و مذهبم. / جمهوری اسلامی حرم است./ روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم

مود من هر ۲۴ ساعت عوض میشه مث شما زود به زود نیست 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
من اصلا تمایلی به حجاب ندارم ولی نماز خیلییییی حالم و خوب میکنهه

دقیقا منم. 

ولی اجبارا حجاب دارم🤐

به خودم قول دادم ۶ماهه آخرِ زندگیم رو زندگی کنم(فرض)😍مهربون باشم، عشق بورزم به خانوادم با کوچک ترین چیزها شاد باشم و با کم ترین امکاناتم بزرگ ترین کارها رو بکنم😍 بخاطر هررر لحظه خداروشکررر کنم چه خوب، چه بد💛 نجنگیده نبازم و افسردگیمو شکست بدم🍀 تلاااش کنم برای هدفام و آرزوهام... تا جایی که بشه و بتونم اون سبکیُ زندگی کنم که دلم میخواد😍 🦋۱۴۰۲/۴/۵پاشو رفیق یه تکونی به خودت بده😉❤ زود دیر میشه هاااا...🌱{من ن اونقدر شادم ن موفق/اما دارم تلاش میکنم هم شاد باشم هم موفق🤓} (دنیای واقعی توش رنج داره، درد داره...که اگه نداشت توی قرآن نمی گفت«لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ» همانا انسان را با رنج آفریدیم ...مهم اینه که چطور باهاش مبارزه کنیم چطور طاقت بیاریم چطور زنده بمونیم...اگر چرایی زندگی رو یافته باشیم با هر چگونگی ای میتونیم بسازیم... 🌱

خوشکله، بامزس

دقیقا منم.  ولی اجبارا حجاب دارم🤐

منم اجباری داشتم ازدواج کردم باهاش سنگام و وا کردم همون اول متاسفانه بابام و خودم انتخاب نکردم ولی شوهرم و که میتونستم انتخاب کنم

من یک مهندس موفق میشم و 

خدابیامرز مامانم وقتی گریه میکردم بهم میگف حیف این دونه های مروارید نیس که از چشمات میریزی؟؟

دوست عزیزم حیف چشای قشنگت،اشک نریز،خودم البته هفته ای چندبار گریه میکنم برا چیزای کوچیک،اشکم دم مشکمه

2706