2733
2739

يه كارگر داره كه خيلي باهاش صميميه از اول خيلي بهش محبت داره عاطفي مالي  همه چي بعد يه سال زنش دعوت كرده بود شام رفتيم ديشب ديدم زنش از جيك و پوك زندگي مالي ما خريدامون همه چي خبر داره. كلي حرف مشترك سه نفري دارن باهم ميزنن كه من روحمم خبر نداره نگو زنش تقريبا هرروز مياد ميشينه چند ساعتي مغازه.

منم عين اسكلا از هيچي خبر ندارم فقط نگاشون ميكردم دنيا رو سرم اورار شده چشم رو هم نذاشتم😭😭😭😭

تو نمیتونی بری مغازه یا میگه نیا؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه احساس کنم باعث شدن شوهرم مثلا با من سرد بشه یا زندگیمون بهم بریزه یا ادامه این ارتباط حس کنم به ضرر زندگیم و خودم تموم میشه صد در صد جلوشو میگرفتم و میگفتم قطع ارتباط کنه باهاشون و صرفا رابطشون در حد کاری باشه نه خانوادگی

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2731

من خیلی خوب درکت میکنم.. مثلا الان اون خبر داره مثلا بهش جایزه نوبل یا اسکار میدن؟؟؟ نه عزیزم جز حرص و فکر و خیال هیچی نداره براش،اون خانم مثل مادرشوهر من میمونه سر و ته همه ی مسائلا رو خوب در میاره، برعکس اون من اصن دخالت نمیکنم  و پیگیر هیچی نیستم 

اون همیشه در حال حرص خوردن چون از جیک و پوک خبر داره، من بیخیااااال

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "