2737
2734

اگ ام بکنه دیگ ترسی نداری ک

از همون آمادگی که خوندن و نوشتن یاد گرفتم همه جا وقتی اسممو میخواستن ، مینوشتم :خانم معلم فاطی😁 اگه فرهنگیان بیارم اثبات میکنم که آدما ام میتونن پرواز کنن🔆🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شوتش میکنم بیرون

دقیقا همین کار سر دختر خاله من اومد شوهرش خیانت کرد و در قبال بخشیدنش،خونه و زمین زد ب نامش،بعد دوسه سال دوباره خیانت کرد و دختر خالم شوتش کرد بیرون وحق طلاقم داشت و طلاق گرفت الان شاهانه داره زندگی میکنه

چقدر خوب. 

من خرج خودمو هم خودم میدم. 

شوهرم گور نداره که کفن داشته باشه.. با اون خانواده گشته گداش... 

حالا شوهر من توقع داره من از بابام بگیرم بدم بهش.. 

حالا کجا را دیدی... برادر شوهر و جاری هم همینطور   میگن به ما هم بده. قهر هم می‌کنند! 

مادرشوهرم که نوبره. توقع داره مادرم همش دعوتش کنه. 

مفت خورها 

2738
مث موش میندازمش  بیرون

بزار ب نامت کنه.حق طلاقم بگیر. اما اگ الان بیرونش کنی با وکیل زبده اموالشو بر میگردونه. یه راهش اینه ثابت میکنه هبه بوده و راحت برمیگردونه. صبر کن اگر دوباره خیانت کرد بندازش بیرون که نیفته دنبال پس گرفتن اموال. تو هم تا اون موقع تبدیل کن اگر میشه. مثلا خونتو بفروش یکی دیگه بخر و گولش بزن بگو خونه بهتر بخریم‌ . بازم ب نام خودت ها. تبدیل بشه دیگ نمیتونه ازت بگیره. اینا حرفای یه وکیل بود. همه رو حفظ کردم راهکاراشو

چشم به راه...
2706