2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حال زندگيم خوب نيست...خودمم از لحاظ عصبي و درونى تحت فشارم 

راستش منم مشکل خاصی ندارم اما انگار یکساله زندگیم در یک حالت خاص منجمد شده.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.

من هر روز توی زندگیم یه داستان و یه دردسر دارم.. غیر ممکنه زندگیم آروم باشه . پر استرس و نگرانی ام.. بعد جالبه همه میگن اوه چه محکم ، چه قوی هستی.. 

اما دیگه خودم دارم بالا میارم 

خسته شدم . از اتفاقات بیرونم، از اتفاقات و بی نظمی های درونم.. بی برنامگی، از اینکه عالم بی عمل باشم خسته ام.. 

چقدر کتاب صوتی انگیزشی گوش میدم باز همون آدم مزخرف قبلم 

من هر روز توی زندگیم یه داستان و یه دردسر دارم.. غیر ممکنه زندگیم آروم باشه . پر استرس و نگرانی ام.. ...

عزيزم...🙁

من دركت ميكنم، نميدونم زندگى واسه همه انقد سخته يا داره بما سخت ميگيره...من حالم واقعا بده،مشكل خاصي نيست ولى حالم بده از خودم و حالم ،ازاين همه چرت بودن 

همه چى خوبه من بدم؛من...

عزيزم...🙁 من دركت ميكنم، نميدونم زندگى واسه همه انقد سخته يا داره بما سخت ميگيره...من حا ...

پس بهت بگم که سخت در اشتباهی.. 

منم یه روزهایی هیچ مشکل خاصی نداشتم ولی حالا خوب نبود.. قدر اون روزها رو نمی دونستم. 

اما حالا غرق مشکلم ، نفسم رو بند میاره و حالا میفهمم چقدر عادی بود و معمولی بودن روز خوبه و من چقدر ناشکر بودم. الان حسرت اینو دارم شب راحت بخوابم.. حسرت اینو دارم یه روز که از خواب بیدار شدم تنها دغدغه ام این باشه امروز چی کار کنم بهتره، شام و ناهار چی درست کنم... 

پس قدر لحظاتت رو بدون و سعی کن اول ایراد کار رو پیدا کنی و بعد براش راه حل پیشنهاد بدی به خودت...  

پس بهت بگم که سخت در اشتباهی..  منم یه روزهایی هیچ مشکل خاصی نداشتم ولی حالا خوب نبود.. قدر او ...

اينكه مشكل خودت باشي سختتره،مشكلات بيرونى حل ميشه ولى من نميتونم خودمو عوض كنم...حالم از دنيا و زندگى بهم ميخوره ، شايد با يكم مرگ حالم خوب بشه🤍