2752
2734
چه جوری فهمیدی خیانت کرده .

تو تاپیک قبلیام هست  از تو ایرانسل من ریزمکالمه هایی ک‌حذف کرد و دیدم بعدم گفت چیزی نشده من کاری نکردم وسوسه شدم زنه خراب بود بعدش فهمیدم پول هم کارت ب کارت کرده براش اسم زنه رو دیدم زنگ زدم بهش گفتم خانم فلانی؟اون هرزه هم گفت بله خودمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار ب نامت کنه.حق طلاقم بگیر. اما اگ الان بیرونش کنی با وکیل زبده اموالشو بر میگردونه. یه راهش اینه ...

مرسی از راهنماییات عزیزم 

برای گرفتن حق طلاق همون دفترخونه انجام میدن؟

2731
مرسی از راهنماییات عزیزم  برای گرفتن حق طلاق همون دفترخونه انجام میدن؟

قربانت. البته ممکنه بگه حق طلاق نمیدم. یادش بدن. حتی تو دفترخونه هم یادش میدن. حسابی حواست باشه.اگ اموالشو بابت مهریه گرفتی که هیچ اگر بابت مهریه نگرفتی ، برای حق طلاق اگر قبول نکرد که این حقو بده،اِبرا کن. ینی بگو من مهریمو میبخشم حق طلاق میگیرم. حتما زیر نظر یه وکیل زبده پیش برو که با راه در رو های قانونی دورت نزنن.دفترخونه هم دقت کن چی مینویسه . خیلی مردا طرفدار همن.یه جمله هایی مینویسن که بعدا ب نفع شوهرت میشه ازش بهره برداری کرد. یه جمله هایی هم هست حتما باید درج بشه اونارو نمینویسن 

چشم به راه...
مرسی از راهنماییات عزیزم  برای گرفتن حق طلاق همون دفترخونه انجام میدن؟

اموالت یا باید تبدیل بشه یا بگی دیگه نداریشون و فروختی و پولش خرج شده.یا ثابت کنی بابت مثلا مهریه یا بدهیش ب تو بوده.

حتماااا با یه وکیل زبده در ارتباط شو و مشورت کن. وکیل آبکی نگیر که هیچی دستتو نمیگیره

چشم به راه...
تو تاپیک قبلیام هست  از تو ایرانسل من ریزمکالمه هایی ک‌حذف کرد و دیدم بعدم گفت چیزی نشده من کار ...

من ب گوشی موبایلش اصلا دسترسی ندارم خوش بحالت . من اگ تکلیفم معلوم بشه هنوز بچه ندارم ولش میکنم 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره