2733
2734
عنوان

کمک فکری برای خواستگاری برادرم

150 بازدید | 8 پست
سلام دوستای گلم به کمکتون نیاز دارم بعداز ماه رمضون انشالله بی حرف پیش برای برادر کوچکترم قرارشده بریم خواستگاری از جایی که مامان جونم به رحمت خدا رفته و من و پدرم در این مراسم هستیم و اینکه اولین بارمونه خواستگاری میریم میترسم خیلی اضطراب دارم همش فکر میکنم اگه حرفی برای گفتن نباشه چی چطور شروع کنیم چیا بگیم البته اینم بگم عروس دادماد حرفاشون رو زدن و اوکی هست هر دو خانواده ام میدونن ولی خانواده ها اولین بارهستش همو میبینن
مثلا در مراسم اول داماد باید گل رو بگیره دستش؟ به کی بده نه مادر عروس یا خود عروس من خودم عروس شدما ولی اصلا هیچ چی یادم نیست خلاصه از اصول و قانون مراسم خواستگاری اگه چیزی میدونید به من بگید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا مبارک باشه دوماخواستگاری نرفتی برای خودت که حتما خواستگار اومده اگر خواستگاری داشتی که رفتار و برخورد خوبی داشته سعی کن مثل اونها عمل کنی و برعکس اگر برخوردی از خواستگاری دیدی که ناراحت شدی مواظب باش خودت انجام ندی
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2728
شرایط داداش چه طوره ؟؟؟ خانه و ماشین و شغل داره ؟ اگه داره اینها رو توضیح بدید محاسن اخلاقی برادرت رو و از عروس خانم هم تعریف کنید و از مهریه و عروسی و تاریخش و اینها هم برای توافق صحبت کنید . البته اجازه بده تا حدودی بابا صحبت کنن که بزرگتره
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
2738