2733
2734

برای من میشه اینجوری دعا کنید؟؟ 

🔴🔵 در حق هم دعا کنیم تا اخر تاپیک لطفا بخونید 🔵🔴

این دعارو در حقم بکنید منم براتون ایت الکرسی و ذکر یونسیه و صلوات میفرستم❤️❤️❤️ 

فقط لطفا کامنت بزارید ک دعاتون کنم ممکنه لایک هارو نگاه نکنم 

کامنت بزارید هرکیو ک خوندم براش لایک میکنم

اول یدونه صلوات برام بفرستید 

بعدش دعای نور رو برام بخونید متنش میزارم

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ، بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِى هُوَ مُدَبِّرُ الْأُمُورِ، بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ . الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، وَأَنْزَلَ النُّورَ عَلَى الطُّورِ، فِى كِتابٍ مَسْطُورٍ، فِى رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلىٰ نَبِيٍّ مَحْبُورٍ . الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِي هُوَ بِالْعِزِّ مَذْكُورٌ، وَبِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَعَلَى السَّرَّاءِ وَالضَّرَّاءِ مَشْكُورٌ . وَصَلَّى اللّٰهُ عَلىٰ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِينَ .

سوم اینکه بگید خدایا یکی از بنده هات ارزو داره ارزو داره ب عشقش برسه آیدا و ایمان اسماشونه کاری کن بهم برسن و خیر و صلاحشون رو در رسیدن قرار بده و خوشبختیشون توی این ازدواج مقرر بساز❤️ 

یدونه صلوات دیگه هم برام بفرستید 

منم برای نیتتون ایت الکرسی و صلوات  و ذکر یونسیه میفرستم🥺❤️ 

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 

خوندم عزیزم...ایشالله که خیرتون دربهم رسیدنتون باشه

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوندم برات 

توهم بحق این روز عزیز دعا کن بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو میزارم محمد حسین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2731
ان شا الله که با خواست خداوند متعال بهم میرسید وخوشبخت میشید❤️❤️❤️

فدای این دعای قشنگت برم🥺 

خوندم برات خوشگلم

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 

خوندم برات عزیزم منم خیلی محتاج دعام توهم به خدا بگو تو زندگیم معجزه رخ بده که خیلی بهش احتیاج دارم ❤️❤️❤️ان شاالله به زودی به خواسته‌های دلت برسی 

میشه واسه شادی روح مادرم ی صلوات بفرستین 😔😔 ممنونم 🙏🙏
2740

عزیزم برات خوندم انشالله در خیرترین حالت ممکن حاجت روا بشی 

اسمم فائزه اول سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان و خوشبختیم و سلامتی و دلخوشی بابا مامانم 🙏

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
خوندم عزیزم...ایشالله که خیرتون دربهم رسیدنتون باشه

ممنونم خوشگلم منم برای شما خوندم🥺😍 

دوستاتونو لطفا تگ کنید شاید کسی باشه حاجت روا بشه تو تاپیکم

عزیزم خوندم برات  توهم بحق این روز عزیز دعا کن بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو میزارم مح ...

ممنونم خوشگلم منم برای شما خوندم🥺😍 

دوستاتونو لطفا تگ کنید شاید کسی باشه حاجت روا بشه تو تاپیکم

2706