2737
2734

سلام من هفته 24 هستم 

تا الان خداروشکر همه آزمایش هام خوب بوده و تو سنو NT و آنومالی هم که دادم همه چیز رو زده نرمال برام 

اما امروز که برای چکاپ رفتم و دکتر آنومالیم رو دید گفت برات اکو جنین مینویسم شماره و اسم دکتر هم داد که برم پیش همونی که گفته! 

بچه دومم هست، سر اولی هم پیش همین دکتر میرفتم و این آزمایش رو برام ننوشته بود! 

یعنی مشکل خاصی دیده که گفته برو؟!؟ فقط بهم گفت وزنت زیادی رفته بالا حدود 7 کیلو اضافه کردم اونم چون خودم میخورم که این بچه ام مثل اولی ریز نشه 

ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🙏

لطفا برام دعا کنید که خدا گرم تر و محکم تر از همیشه بغلم کنه، جوری که یهو به خودم بیام و بگم« دیدیییی خدا بغلم کرده این دقیقا بغل خداست!» 🥺❤️براتون صلوات میفرستم☘️

لطفا برام دعا کنید که خدا گرم تر و محکم تر از همیشه بغلم کنه، جوری که یهو به خودم بیام و بگم« دیدیییی خدا بغلم کرده این دقیقا بغل خداست!» 🥺❤️براتون صلوات میفرستم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم متاسفانه الان دکترا فقط فکر جیبشونن استرس نداشته باش چیزی نیست جدیدا برای همه مینویسن فک کنم جیب اونام دیگ جوابگو نیست

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

نمی دونم

ولی چاق شدن و خوردن زیاد ربطی به وزن گیری جنین اصلا و ابدا نداره فقط خودتو درگیر چاقی و فشارخون میکنی

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍

عزیزم نترس، پسرم برا آنومالی گفتن ک سه تا لکه رو قلبشه و دو تا کیست تو مغزش🥴🥴رفتم اکو قلب گفتن فعلا برو باز ۷ماهگی هم بیا من دیگه نرفتم فقط استرس کشیدم بیخودی العانم پسرم خداروشکر سالمه 

2740
چند هفته ای نباید بخوری زیاد که  باید پروتئین بخوری چیزایی که مخصوص وزن گیری جنین  و تو ...

جو گیر شدم خواهر اولی خیلی فسقلی بود دلم نمیخواد اینم کوچیک باشه اونقد 😅

عزیزم نترس، پسرم برا آنومالی گفتن ک سه تا لکه رو قلبشه و دو تا کیست تو مغزش🥴🥴رفتم اکو قلب گفتن فعل ...

خداروشکر ان شاء الله که عاقبت بخیر شدنش رو ببینی 

والا من هربار رفتم سنو همه گفتن اوکی هست حتی تو آنومالی دقیقا قلبش رو نشونم دادو توضیح داد که همه چیزش خوبه 

راستش به لحاظ مالی هم تو شرایطی نیستم که این اکو رو برم بیمه هم ندارم بخاطر همین گفتم بپرسم چون جدیدا انگار از این چیزا میدن دکترا برا همه 

یا شاید به قول دوستان جیبشون به آزمایشگاه وصل شده 

نمیدونم بخدا 

2706