2737
2739
عنوان

تو عروسی جاری باید چیکار کرد

356 بازدید | 23 پست

مثلاً ج جور لباسی 

چه میکاپو شنیونی 

رفتارت چه طوری باشه 

با اینکه خانواده شوهرت کلی فرق گذاشتن بین تو و جاریست 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی،جلو فک و فامیل آبروداری

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731
2738

بین ما فرق نذاشتن ولی کلا در شیک ترین حالت ممکن باید بود نه افراط در انتخاب رنگ و مدل لباس و تاج و تور و…. دور از جون ازین عقده ای بازی ها 

رقص و خوشحالی هم با اندازه باشه نه اینکه بگن جاری ناراحت یه گوشه نشسته 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

لباس ساده و شیک

موهای اتو کشیده با بافت 

ارایش ملیح

کفش 5 سانتی 

رفتار خنده ملیح ،یکی دوبار بیشتر نرقص

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
دقیقا شبیه عروس لباس پف پفی تاج و میکاپ عروس😎 

زشت نیست تاج بزارم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان