2737
2739
عنوان

تل گیر

| مشاهده متن کامل بحث + 52857 بازدید | 70 پست
حالا کسی رو میشناسین که این کارو انجام بده؟ توی کرج یا تهران؟

عزیزم من یه نفرو تو کرج میشناسم که خودم قبلا بچمو بردم پیشش کارش عالی بود 

آدرس : کرج هشتگرد خیابان راه آهن روبروی مخابرات منزل خانم تلناز افشار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ،اعضای محترم نی نی سایت،اگر کسی میخواد واقعا بچش در اینده مشکل تل نداشته باشه یا حداقل کمتر به مشکل بر بخوره باید از وقتی کوچیکن راهی براشون پیدا کرد ،ببینید بعضیها واقعا وقتی چیزی میخورن تو گلوشون گیر میکنه،مرد و زن و بچه و کوچیک و بزرگ هم نداره،فقط باید پیش ادم با تجربه ببریشون تا هم بلد باشه که جای حفره تو گلو بازتر نشه هم تو این شرایط کرونا بدتر ویروس و ۱۰۰۰ تا الودگی رو به خودتو بچت منتقل نکنه،من بچمو پیش ۱ خانمی میبرم که هم با تجربه هست،هم چون خودش رعایت میکنه بیماری دیگه ای رو بهت منتقل نمیکنه چون بهداشتی کار میکنه،ادرسش دماوند ،امام حسین هست خانم رمضانی ۰۹۰۵۶۹۹۶۰۷۵ و ۰۹۱۲۵۹۰۰۸۹۳،ادرس دقیقش رو زنگ بزنین بپرسین، خیلی هم به نسبت بقیه منصف و خوش اخلاقه و با بچه ها خوب رفتار میکنه،فقط اینو بدونید سعی کنین دونه رو بگین رد کنه وگر نه جاش تو گلو بزرگتر میشه هی بچه تل میشه ولی اگر رد کنه و در نیاره به مرور جای حفره تو گلو بسته میشه

2728
حالا کسی رو میشناسین که این کارو انجام بده؟ توی کرج یا تهران؟

از هر خرمن ی توشه ای بگیریم امشب من از شما کلمه تل گیر رو یاد گرفتم 

من ترک زبانم نمی‌دونستم فارسی این کلمه رو که یاد گرفتم 

ما در ترکی می‌گیم قارق چی

منم اعتقاد دارم عزیزم.پسرم کوچیک که بود مریض شد پیش چندتا دکتر بردم خوب نمیشد تا اینکه بردم تل گیر بلافاصله سرحال شد برام خیلی عجیب بود ولی واقعا خوب شد از همون 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2740
از هر حرکتی توشه ای بگیرم امشب من از شما کلمه تل گیر رو یاد گرفتم  من ترک زبانم نمی‌دونستم فار ...

ما مشهدی هستیم میگیم بندی 😅

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
چه جالبه 

آره.ولی من فهمیدم شهرایه دیگه چقد گرون حساب میکنن مگه چیه یه فوته دیگه .اینجا 15 الی20تومنه نهایت 

اره مشهدیا میگن بندی.....نوه عموم دور از جونش به مرگ رسید...هرچی میگفتیم مریضه ببرینش بندی گفتن نه عادت میکنه و فلان....بچه از شدت تب و بیحالی به بیهوشی رسید....بردن بیمارستان و کلی ازمایش و آب نخاع گرفتن و...... دکترا میگفتن تو بدنش عفونت شدیده..... به شدت گلبولای سفید خونش زیاد شدن.... مشکوک به سرطان......یه هفته زجر کش شده بچه تو بیمارستان..... به اسم ملاقاتی خانومه رو بردن بالا سرش با دو تا فوت نمیدونم نخود یا لوبیا بود که میگفتن از شدت عفونت سیاه شده بوده در اوردن از گلوش.... دو روز بعد مرخص شد خوب خوب.....پسر خودم یه سال و سه ماهشه.دو هفته پیش یهو از خواب پاشد چنان جیغ میزد که به سکسکه افتاده بود.هرکار میکردم نه شیر میخورد نه هیچی....اول بردیمش بندی گفتیم اگه خوب نشد ببریم دکتر.پوست تخمه تو گلوش بود.به محض دراوردن شیر خورد اروم شد....پسر جاریم وقتی بند میشه خون دماغای شدید میکنه......دخترم بالا میاورد و اسهال میشد.....اتفاقا عادت کردن و اینا چرته...دختر خودمو دیگه از هشت سالگی نبردم....پسرمم همینطور.اتفاقا یه دکتر خوب و باتجربه تو محلمون هست که یه خانوم تل گیر برده پیش خودش که بعضی بیمارا رو دارو الکی نده و با تلگیری گارشون راه بیفته.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
اره مشهدیا میگن بندی.....نوه عموم دور از جونش به مرگ رسید...هرچی میگفتیم مریضه ببرینش بندی گفتن نه ع ...

آره منم پسرم از 4سالگی دیگه نیاز نشد ببرم 

دختر من از همون اول که غذای کمکی رو شروع کرد خیلی بی اشتها بود. یکسالش که شد بردمش پیش تل گیر، به گلوش دست زد گفت چیزی توش نیست. نزدیک دو سالش که شد یهو بچه تب شدید کرد. اولش گفتیم کروناس خدایی نکرده ولی تبش جوری بود که دست و پاش یخ بود اما ناحیه مرکزی بدنش خییییلی داغ بود، بردیمش دکتر گفت تا سه روز شیاف کنید تب ویروسیه. بعد از دو روز بچم اسهال شدیییییید گرفت جوری که یه صبح تا ظهر ۱۲ بار شستمش. قبل از اینکه ببریم دکتر گفتم پیش تل گیر ببریم. دست به گلوش زد گفت توش یه چیزیه، با دستکش انگشتشو کرد توی گلوش یه تیکه بزرگ از غضروف مرغ رو دراورد. باورم نمیشد، بعد از یک ساعت تب ۴۰ درجه قطع شد و بعد از ۵ ساعت اون اسهال شدید هم کامل قطع شد، خدا میدونه اگه میبردم بیمارستان چه بلایی سر بچم میومد. چند بار دیگه هم همینجوری شو و با تل گیری کاملا خوب شد. نمیدونم تا کی اینجوری میشه گلوش ولی خب چاره ای نیس باید تحمل کرد.