2733
2734
عنوان

تل گیر

52746 بازدید | 70 پست
سلام مامانا میخواستم بدونم کسی تا حالا بچه اش رو پیش تل گیر برده؟ نتیجه گرفتین؟ دختر من 21 ماهشه ولی هرچیز سفتی که میخوره توی گلوش میمونه و بالا میاره به همین دلیل هنوز غذاهای شل و آبکی میخوره. یکی بهم گفت ببرش پیش تل گیر شاید چیزی توی گلوش باشه.
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره عزیزم یه مدت خوب شد. اما من ترسیدم دوباره ببرم. گفتن بچه عادت میکنه، اونوقت مجبوری هر چند وقت یه بار ببری.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
2738
مامان هستی شاید دخترت عادت به غذاهای سفت و جامد نداره من زیاد به دخترم غذاهای آبکی و میکس شده ندادم که بعدا یه همچین مشکلی بوجود نیاد

دائی همسرم پسرش رو برده پیش تل گیر بخاطر اینگه خیلی مریض میشد و گلو درد میگرفت خاله شوهرم هم پسرش رو چندین سال پیش برده بوده اونا که خیلی تعریف میکنن و میگن مریضی بچه هاشون خوب شده
سوده جان آخه از اول هم همینجوری بود هر چی که سعی میکردم بهش غذاهای جامد بدم نمیشد همش در حال بالا آوردن بود
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟
اتفاقا کرج خیلی بهتره چون خودمون هم کرج هستیم میشه لطف کنی آدرس یا شماره ای ازش بهم بدی
2706