2733
2739
عنوان

تل گیر

| مشاهده متن کامل بحث + 52857 بازدید | 70 پست

سلام دوستان، منم دخترمو میبرم پیش خاشگیر که جوونه حدودا شاید فکر کنم چهل و خرده ای بشه. زمانی که میبینم یه چشمش معمولا واسه بچه ها کوچیکه واسه دختر منم اینطوریه، چند روز پیش هم بلا به دور باشه بردمش تا دید فهمید گفت خاش داره یعنی همون چیزی که تو گلوش گیر کرده، رفت خونه اش یک لیوان آب آورد با دستمال گلوی بچمو ماساژ داد بعد تو دهنش با اون دستمالی که داشت فوت کرد همون یه تیکه خیار بود بچم هم تو چهارسال داره میره تقریبا، خیلی کارش تمیزی و خوبه اصلا هم فوتش درد نداره چون یکی از فامیلامون هم میبره پیشش بچش با اینکه ۱۸ سالشه خدا واستون پیش نیاره ولی هنوز میبرتش همه پیش این خانم میارن زمانی هم که این خانم نیست، بچمو میبرم پیش مادرشون که خانم مسن هستند اون خانم هم خیلی خوبن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ،اعضای محترم نی نی سایت،اگر کسی میخواد واقعا بچش در اینده مشکل تل نداشته باشه یا حداقل کمتر به ...

سلام من امروز پسرم رو بردم پیش همین خانم رمضانی کارش خیلی خوب بود تولش رو گرفت البته پرسید که درش بیاره یا دفع کنه منم چون میخواستم ببینم چی تو گلوش مونده گفتم درش بیار انم با فوت درش آورد اگه بخواید دفع کنه فشار میده بچه قورت بده خوبیش اینه که آدرسش هم سرراست بود

سلام به همه

یه نفر هست تو تنکابن عالیه کارش

هم میتونه فوت کنه دربیاره هم میتونه برات ردش کنه پسر عمم که حدودا ۴ یا ۵ سالشه کلا از سه سالگی خاش افتاد. خاش یعنی استخوان یا چیزی تو گلو گیر کنه . بعد علائم آن هم یعنی بی اشتها و حوصله نداشتن و تهوع و تب و ....، مخصوصا کوچک شدن یک چشم که نشون میده همون طرف خاش داره. 

بعد عمم قبلا میبردش میش یه حاج خانم که تو محله ما بود خیلی بد فشار میداد گلوی بچه قرمز میشد بچه رو روی پاش می‌گذاشت بعد گلو رو شیش ساعت ماساژ و فشار بعد آب میداد و فوت میکرد تو گلوش، بچه اذیت میشد. ولی بعدا یک خانوم حدودا چهل و خرده ای که بسیار تمیز کار رو یکی بهش معرفی کرد شمارشو گرفت و برد پیشش منم رفته بودم😄 تا علی رو دید علی پسر عمم هست چشماشو که دید گفت این خاش داره دست زد گفت پوست خیار گیر کرده رفت آب بیاره گفت دستمال دارین عمم داشت گفت همیشه باید همراهتون باشه بعد یه چیزی خوند و آب داد به بچه. بعد دست زد گلورو گفت دهنتو باز کن خاله بوس کنم😁 دستمال سوراخ کرده بود وسطش رو گذاشت رو دهن بچه بعد فوت کرد دیگه دست زد گفت نداره یکبار دیگه امتحان کرد تا مطمئن بشه دیگه نداشت بعضی وقتا هم که این خانم نیستن عمم بچه رو میبره پیش مامان این خانم که حاج خانم هستم ایشون هم زن بسیار تمیز هستن

2740
  • سلام خانوم و مامان های عزیز من دخترم ۴ سالش هست چند وقته تهوع و بی اشتهایی و یبوست و ابریزش زیاد خیلی دکتر بردمش همه دارو هایی که فک کنید من به بچم دادم ولی خوب نشد تا اینکه بردمش تل گیر ی خانم قربانی هست سمت پیروزی خدا خیرش بده دخترم تل گیری کرد و حتی سر دل بچم سنگین شده بود رد کرد الان خداروشکر خوبه فقط بهش نشاسته حل شده میدم خوب شده09125900893 شماره خانم قربانی براتون میزارم ایشالله بچه های شما هم مثل دختر من خوب بشن