2737
2734

از اینور تولدمه 

از اونور مریضم 

ابریزش ،سرفه ،کمر درد ،سردرد ،تپش قلب بالا ،شونه هام

از اونطرف تر با رلم قهرم 

از اینور تر دستم درد میکنه دکتر گف عصبیه 

اونور تر کیست دارم دائم ترس ترکیدنشو دارم 

واقعا پارسال فکر نمیکردم تولد امسالم اینجور باشه 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت مبارک 

مرسی ❤️🤕

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2731
کیستت چند میله غزیزم؟مواظب باش پیچ نخوره استراحت کن پله بالا پایین نکن  برو دکتر دارو بده رفع ...

یکیش ۵ سانت اون یکی ۳ سانت 

اتفاقا دارو میخورم 

اولین سونو بهم گفتن ۵ سانته دو روز بعد زنان گف باید دوباره سونو کنم تا دارو بدم 

گفت یکیش کوچیک شده ،شده ۳ سانت 

اما نمیدونم بخاطر استرسم الکی گفت یا نه 

منم سرما خوردم و بی حال و افسرده و هزار تا کار دارم.خونمم که ترکیده واقعی .بمب خورده 

خیلی بدهههههه علائم شما چیه 

من میگم برا ما کروناس چون چن سال پیش که کرونا گرفتم علائمم همین بود 

2740
یکیش ۵ سانت اون یکی ۳ سانت  اتفاقا دارو میخورم  اولین سونو بهم گفتن ۵ سانته دو روز بعد ز ...

من تقریبا ده سانت بود البته باردار بودم یک ماهه ناپدید شد خداروشکر 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
انشالله هرچه زودتر خوب شی🤗 منم همش بخواطر استرس قرص مصرف میکنم😟

فداات 

خیلیی بده استرس ،همش میگم خوشبحال یه عده که واقعا بی خیالن 

من تقریبا ده سانت بود البته باردار بودم یک ماهه ناپدید شد خداروشکر 

واقعا ؟

بزرگم بوده 

خداروشکر که رفته 

من رعایت میکنم یه روز رعایت نکردی زیر دلم تیر میکشه 

من بی حالم گلوم میسوزه ابریزش ببخشید مثل شیر آب میاد و عطسه

پیشونیتو حوله گرم بذار برا ابریزش خیلی خوبه 

آدم از یک لحظه بعدش خبر نداره که قراره چی بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706