2737
2739

مادرشون فرهنگی و معلمه و از پدرشون طلاق گرفته و ازدواج مجدد داشتع 

پدرشونم سابقع داره...

خود پسره هم خونه و و ماشین و کار مناسب داره

ولی بازهم از سطح خانواده ما از همه لحاظ یکم پایین ترن

ولی من با اینکه ی جورایی ازدواج سنتی حساب میشه و عاشق شدن تو ی نگاه😐😂خوشم اومده ازش

بنظرتون چیکار کنم؟

ایشون پیش مادرش بزرگ شده؟

از چند سالگی با پدرش در اتباط نیست؟

اهل یه شهرید؟

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پیش مادرش زندگی‌میکنه خیلی وقته جدا شدن مادرشون پدرشون سابقه زندون رفتن داشته

ببین فرهنگ خانوادن مهمه

از لحاظ پوشش رفت و امد و ..یکی هستین؟

اگر اره 

بله ازدواج کنید

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

خانواده خیلی مهمه

تحقیق کنید پدرشون چرا زندان بودن، هنوز با پسر ارتباطشون در چه حده

و از خودت نگو آره از پسره خوشم اومده، برو باهاش بیرون چت کنید حرف بزنید ببین اخلاقش چجوریه

2706