2733
2734
عنوان

اسپری برای موی چرب

145 بازدید | 6 پست

دوستان لطفا راهنمایی کنید واقعا دیگ مستاصل شدم

یه اسپری یا کرم یا هر چی واسه موهای چرب بعد حموم معرفی کنید که مورو نرم و براق کنه و وزشو بگیره

من موهام زیاد چرب نیس ولی پوست سرم خیلی چربه و با هر اسپری و کرم مویی که استفاده کردم کلی پوسته ی چرب و چسبناک میزنه 

شمایی که سر چرب دارید چه مارکی استفاده میکنید؟

برای موی چرب چیزی استفاده نکنیم بهتره چون زودتر چربش میکنه بنظرم فقط روغن ارگان اونم برای پایین  موها استفاده کن

و کف سر رو چیزی نزن

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای موی چرب چیزی استفاده نکنیم بهتره چون زودتر چربش میکنه بنظرم فقط روغن ارگان اونم برای پایین &nbs ...

منم کف سرم نمیزنم ولی به مرور یا با شونه بلخره مقداری به کف سرم میرسه میترسم روغن آرگان هم بزنم🤦🏻‍♀️،ساقه موهام واقعا آسیب دیدست

2728
وقتی شونه میکنی به کف سر بلخره میرسه به مرور ،اونوقت اصلا پوسته های چرب نمیزنه؟

نه

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫