2733
2739
عنوان

سرزمین موج های آبی مشهد

2158 بازدید | 31 پست

سلام خانوما توروخدا به کمکتون نیاز دارم

ان شاالله قسمت باشه قراره بریم مشهد 

همسرم میگه بریم موج های آبی ولی من خیلی میترسم چون اونجا تنها هم هستم ترسم بیشتر شده

آخرین باری که استخر رفتم هفت سالگی بوده و خیلی وقته که داخل آب نرفتم شناهم بلدنیستم

میگم کسایی که رفتن اونجا راهنمایی کنن غریق نجات داره؟؟

مثلا وقتی از سرسره ها پرت میشی پایین تو قسمت کم عمق میفتی یا عمیق؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ساحل هم داره میتونی دم ساحلش بشینی از موجاش لذت ببری 

یه تیوپ هم داره توش میشنن جریان اب میبرتت اینم خوبه 

من از این دو تا استفاده میکتم باقیش میترسم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بعصی سر سره هاش تو عمیق میفتی بعصیا کم عمق 😁🚶‍♀️ولی من که مشهدی ام نمیرم بخاطر این بیماری های زگیل واینا چون اونجا خعلللی شلوغه ...

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

واقعا عمق نداره؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2738

موج های ابی رو نرید عزیزم 

برید موج های خروشان جدید تر و قشنگ تر هست 

به جز یدونش که تو عمق سه متری میوفتی و البته یه خانوم کمکت میکنه 

بقیش همممش تو کم عمق میوفتی و اصلا ترس نداره 

من شنا بلد نیستم و رفتم و عالییین

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
غریق نجات دارن سرسره هاشم تو آب نمیره خیلی خوش میگذره حتما برو

واقعا تو آب نمیره؟

بچه دو ساله رو میذارن ببرید اونجا یا نه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
سرسره هاش بلنده ، ی غریق نجات بالا هست، یکی پایین ،تا میفتی توی آب ،اون از آب درمیاردت

چه خوب تو موج های آبی اینجوریه؟

عزیزم جوری نیست غرق بشی 

یسری جاها هم که عمق داشته باشه. تو اب ینفر برای اینکه به بقیه کمک کنه هست.

ولی تنهایی اصلا حال نمیده ها چون یسری بازی ها هست که باید دو نفر باشین . اگه کسیو داری با خودت ببر اگر نه هم همون اول یدونه دوست پیدا کن که دونفری بود باهم برین وگرنه باید کلی وایستی تا یکی عین خودت. تک باشه و باهاش بازی رو بری 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2706